Другие пользователи смотрели ещё

iPhone 6Plus 16GB + iPhone SE 64GB + moblahoidja, kaaned JPM

iPhone 6Plus 16GB + iPhone SE 64GB + moblahoidja, kaaned JPM

ID товара: 137514487 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 105.00 EUR
Продление окончания: 10 минут
Начало: Пн 27.04.2020 14:04:53
Окончание: Пн 25.05.2020 14:04:53
Просмотров: 349
Последний претендент: Kira150807
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST: От 1.99 EUR (S)
Omniva: От 2.95 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки 1.94 EUR (S)
Оплата: депозитный платеж
Продавец: tupsusupsu100% / 222 / Посмотреть другой товар

Müügil kaks telefoni, mida kasutatud aastaid (ostetud mõlemad aastaid tagasi uuena ja olnud vaid oma peres kasutuses), esineb ka mõningaid vigu, aga täiesti kasutatavad! Juppideks müüa oleks ilmselge liialdus.

Müügil kõik, mis pildil:

2 mobiiltelefoni - iPhone 6Plus 16GB + iPhone SE 64GB. (üks tuleb koos karbiga)

1 origiginaal lightning liidese USB kaabel ja USB toiteadapter + ise juurde ostetud veel ka lillakat tooni USB kaabel, mida saab samuti laadijana kasutada kuid sel pole lisaks toiteadapterit. Vaata piltidelt!

Originaal kõrvaklapid ehk EarPods kõrvaklapid juhtnupu ja mikrofoniga, mis ostes kaasas olid (1tk)

Originaal iPhone Lightning Dock, mille kohta saad lugeda infot näiteks siit:  https://www.euronics.ee/t/69967/telefonid/iphone-lightning-dock-apple/ml8j2zm-a

Kaks iPhone 6 Plus-i ümbrist, millest üks on põrutusvastane ümbris.

Vigadest lähemalt:

iPhone SE ühes nurgas on ekraan veidi lahti. Vaata pildilt! Ise avastasin selle alles telefoni müüki panemiseks üles pildistamisel. Töötab väga korralikult + aku mitte palju aega tagasi, vahetatud uue vastu. 

Ainsaks miinuseks saab tuua selle, et moblal on olnud aja jooksul kolm Apple iCloud kontot, seega kui keegi selle oksjoni telefonid ostab ja tahab äppe kasutada/alla laadida jms, siis peab tegema Apple konto mingis teises Apple tootes ( iPad, iPhone jms. kus pole kolme konto limiit täis - see tähendab pole tehtud seal üle kolme konto ) või siis kasutama enda juba olemasolevat kontot. Lähemalt antud teemal infot: https://www.youtube.com/watch?v=rUnA2LwX3P4 ja muidugi saate ise antud teemal ju juurde guugeldada.

iPhone 6 Plus-il on ekraani allosas mõra ( vaata pildilt!) ja ekraani servades on varjud..  mõne pildiga hästi näha, aga mõne taustapildiga üldse mitte. Tegin pilte, et oleks võrdluses näha.

 

Mõlemad telefonid on töökorras ja kasutatavad. Mõlemad on võrguvabad ja pole ühendatud ühegi vana kontoga - kõik puhastatud. Ainult peab siis arvestama sellega, mida eespool mainisin, et kui tahate luua teleofnile oma Apple iCloud konto, siis tuleks see teha muus apple seadmes või kasutage oma juba olemasolevat kontot.

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет