Другие пользователи смотрели ещё

Käsitöökummide komplekt (Loom bands) - 1000 tk plastkarbis

1/1

Käsitöökummide komplekt (Loom bands) - 1000 tk plastkarbis

ID товара: 56966148 Состояние: новый Срок доставки: 2 дней
Предложение закончилось
Предложение закончилось
5.90 EUR
Просмотров: 2898
Viljandi, Viljandimaa, Eesti
Продавец:
sistersee100%положительный отзыв
86 oбратная связь    2 подписчики
Sisters Group OÜ   Пользователь с 05.10.2014
Рег. код 11320825
Состояние: новый
Расположение: Viljandi, Viljandimaa, Eesti
Срок доставки: 2 дней
Возврат: Соглашаюсь выкупить вещь обратно в течении 14 дней если вещь не подошла. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Вещь должна быть неиспользованной, с этикетками и в оригинанльной упаковке Abi
Оплата: банковский перевод, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sistersee100%положительный отзыв э-магазин продавца

Käsitöökumme (tuntud ka kui loom bands*rainbow looms*, heegelkummid, punumiskummid, meisterdamiskummid - heal lapsel mitu nime), saab kasutada nii käevõrude ja sõbrapaelade) punumiseks kui ka igasuguste vahvate meisterduste valmistamiseks.

See komplekt sisaldab ca 1000 käsitöökummi koos väikese punumisraami, punumisnõelte, riputusvidinate ja s-klambritega väikeses plastkohvris.

Meie müüdavad käsitöökummid vastavad Euroopa Liidus kehtestatud normidele ja standarditele. Ametlikult registreeritud ettevõttena anname oma müüdud toodetele 14-päevase tagastusõiguse (vaata allpool) ja maksame müügilt ja kasumilt kõik kohustuslikud riigimaksud. 

* Loom Bands ja Rainbow Looms on registreeritud kaubamärgid ning siin on viidatud ainult nendetaolistele toodetele, mitte selle kaubamärgi all müüdavatele toodetele.

NB! Foto on illustratiivne. Komplektis sisalduvate kummide ja lisade värvid võivad muutuda.

Vaata ka meie pakutavaid komplekte ja teisi käsitöökumme

meie osta.ee e-poest -> osta.ee/sisters 

Komplekt 600 kummi + raam - vaata soodushinda

 Komplekt 12000 kummi + lisad plasttornis - vaata soodushinda siit...

Võlaõigusseadusest tuleneva kohustusliku informatsiooni andmine

Müüja Sisters Group OÜ, registrikood 11320285, registriaadress Õnne 43b-5, Tartu, tegevuskoha aadress Vahe 19, Viljandi, e-post [email protected] annab järgmise seadusest tuleneva informatsiooni:

 • Lepingu eseme põhiomadused, selle koguhind koos maksudega, kättetoimetamise kulud, maksmise, kättetoimetamise ja tellimuse täitmise kord ning aeg on toodud toote leheküljel osta.ee süsteemis.

 • Tarbija võib lepingust taganeda 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.

 • Lepingust taganemiseks võib tarbija kasutada lepingust taganemise avalduse tüüpvormi või esitades muu ühemõttelise taganemisavalduse. Lepingust taganemisel kannab lepinguesemeks olnud asja tagastamise kulud tarbija. Nimetatud vorm või avaldus tuleb saata e-kirja teel aadressile [email protected] või postiga aadressile Sisters Group OÜ, Vahe 19, Viljandi, 71014.

 • Taganemisõiguse kasutamisel peab kaup olema kasutamata ning kaubapakend avamata. Kaup tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul. Kauba tagastamise kohaks on Sisters Group OÜ, Vahe 19, Viljandi, 71014 või müüjaga kooskõlastatult mõni muu koht.

 • Tuletame meelde, et kui lepingu esemeks olnud asi ei vasta lepingutingimustele, siis on tarbijal õigus tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele – sealhulgas pretensiooni esitamise õigus ning juhul kui kauba väärtus on 20 eurot või enam, ka võimalus pöörduda Tarbijakaebuste komisjoni või sõltumata summast kohtu poole.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • kiisu20 спросил 03.01.2015 17:36

  kas tartus käest kätte ka saab ?

  Käime teatud regulaarsusega Tartus, seega eelneval kokkuleppel on käest-kätte kättesaamine võimalik, kuid see ei ole garanteeritud 2 tööpäeva jooksul.

 • Tere.Kui ostan osta kohe hinnaga,kkas saan tasuda 5ndal?

  Meie poolest küll (kui Osta.ee seda võimaldab)

 • 5 2