Другие пользователи смотрели ещё

Kia Carnival 03a 7 kohta 2.9 diisel automaat, Nahksisu

Kia Carnival 03a 7 kohta 2.9 diisel automaat, Nahksisu

ID товара: 152509315 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 500.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 01.03.2021 21:00:00
Окончание: Ср 03.03.2021 21:05:14
Просмотров: 909
Последний претендент: Rockpit
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт: По договорённости с продавцом Abi
Оплата: банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: kotkapesa00795.8% / 67 / Посмотреть другой товар
Марка: Kia Модель: Carnival
Год: 2003 Тип автомобиля:
Тип кузова: универсал Топливо: дизель
Коробка передач: автомат Привод: передний привод
Мощность: 106 Объем двигателя:
Пробег: 307000 Цвет: черный
Дверей: 5 Кондиционер: Да

 

  Prooviringi ja välise vaatluse põhjal selgunud tähelepanekud. Auto käivitub väga hästi. Sõidab ja pidurdab väga hästi. Automaatkast vahetab käike korralikult. Kõik kolm telerit vajavad seadistamist või tähelepanu,sest hetkel pilti ette ei võta kuigi visuaalselt tunduvad kõik juhtmed ja moodulid olevat ühendatud (võibolla kaitse) . Juhiukselink on olemas,aga on küljest ära. Kerel leidub igal pool iluvigu,värviparandusi ja jälgi ebakvaliteetselt tehtud iluravist.

Peale oksjoni lõppu vormistatakse võitjale arve. Auto antakse üle peale arve tasumist.

NB! Müüjaks on sõidukeid müüv ettevõtte ning kõik vead ei pruugi olla müüjale teada! Seetõttu erinevad kontrollid enne oksjoni lõppu/pakkumise tegemist on teretulnud! Et oleks teada, mille eest pakute!

Lisainfo ja aja kokkuleppimine autoga tutvumiseks telefoni teel! 56239621

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonid kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab).
Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.
NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.
*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Märkasin just et olen pannud kirja valesti. Autol on 6 kohta mitte seitse. Enam ei saa pealkirja muuta kui oksjon aktiivne.

    Märkasin just et olen pannud kirja valesti. Autol on 6 kohta mitte seitse. Enam ei saa pealkirja muuta kui oksjon aktiivne

  • eku20 спросил 02.03.2021 16:15

    Tere.kas selle masinaga linnas sobib sõita,ma mõtlen välimust?

    Tere. Mõne jaoks mõni kraaps juba liiast ja mõnel võivad ka stanged rippuda. Tulge vaadake auto üle ja hinnake seda oma äranägemise järgi.

  • 5 2