Другие пользователи смотрели ещё

Linane kotiriie, linane kangas, linane kotiriide kangas 4C81

Linane kotiriie, linane kangas, linane kotiriide kangas 4C81

ID товара: 151281019 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 380.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 05.02.2021 19:00:00
Окончание: Пт 05.03.2021 19:00:00
Просмотров: 25
Последний претендент:
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: mart666100% / 2165 / Посмотреть другой товар

Pakkuda üks rull 100% linast kotiriide kangast, Valgevene Orsha kangavabriku toodang, kangas vastab Oeko-Tex 100 nõuetele. Oksjonil on üks rull, milles on 100 jm kangast.

Kanga andmed: linane kotiriie; 4C81; Laius: 106 cm; Kaal: 430 gr/m²; Koostis: 100% linane; Värv: naturaalne; rullis on 100 meetrit; rull kaalub ca 46 kg

 

Korralik paks kangas, mis sobib mööblitööstuses või mööbliesemete restaureerimisel kasutamiseks. Aluskangaks, polsterdamiseks jne. Ka käsitöölistele erinevate esemete valmistamiseks jne. Peale pesu tõmbub see kangas ca 99-100 cm peale kokku.

 

Pildid on reaalselt pakutavast kangast, tehtud LED päevavalguslampide valguse käes. Erinevad ekraanid ja fotoaparaadi automaatsätted ei pruugi edasi anda 1:1 värvi/tooni nagu on reaalne toode.

 

Rulli saadame Itella kulleriga, kes toimetab soovitud aadressile kohale. Teenuse maksumus jääb 20-40 EUR vahele. Oksjoni hind ei sisalda transpordikulusid, need lisanduvad täpse summana oksjoni hinnale hiljem peale päringu tegemist Itellale.

 

Antud oksjonil on transpordiviisiks valitud "kokkuleppel". Loomulikult on võimalik oma ostule ka meie juurde järele tulla ning vaadata ja katsuda paljusid teisi linaseid, poollinaseid ja puuvillaseid kangaid.

 

Võimalik pakkuda ka paljusid teisi linaseid ja poollinaseid kangaid.

 

Miks valida linasest riidest tooted?

– Linasest kangast valmistatud rõivad ja tekstiilitooted on vastupidavamad erinevate mikroorganismide suhtes ning ei kutsu esile allergilisi reaktsioone, samuti ei tekita staatilist elektrit.

– Linakiudude soojusjuhtivus on kaks korda suurem kui villal ja 20% suurem kui puuvillal, lisaks hea niiskuse imamisvõime ja kiire kuivamine. Sellepärast tunneb inimene ennast linasest kangast valmistatud rõivastes sooja ilmaga hästi ning higistab vähem.

– Linane kangas on tugev ja vastupidav (rebenemise poolest kaks korda vastupidavam kui puuvillane kangas  ja kulumise poolest 3,5 korda vastupidavam), termilisele töötlusele vastupidav, määrdub vähem ja ei kolletu aja jooksul.

– Linasest kangast valmistatud käterätikud võivad imada vett kuni 200% oma kaalust ja ei jäta udemeid.

– Linane kangas on inimese kehale kõige omasem ja naturaalsem materjal.

 

Linase kanga omadused

Linase kanga sile pealispind ei tõmba mustust ligi ega aja ebemeid. Linane kangas peab hästi vastu päikesevalgusele ja ei pleegi praktiliselt üldse. Imamisvõime suure õhuniiskuse puhul ulatub kuni 23%. Linane kangas imab tänu poorsusele niiskust kiiresti ja ka kuivab kiiresti. Kehale tundub linane kangas meeldivalt värske ja jahe tänu keha poolt tekitatud soojuse ja niiskuse kiiresti eemale juhtimisele. Linakiud on jäik ja ei veni. Tänu jäikusele on tingitud lina suur kortsumine. Linase kanga kalduvus kortsuda kuulub aga mugava rõivastuse juurde. Lina on bioloogiliselt vastupidav mikroobide suhtes, samas hallitus ja seened hävitavad kiu sobival niiskus- ja soojusrežiimil. Lina on äärmiselt tugev kiud, tugevus isegi suureneb niiskuse suurenedes. Lina hõõrdumiskindlus on väga väike.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет