Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! 20W Massaažipüstol, Aku Lihasmassažöör!

MEGA! 20W Massaažipüstol, Aku Lihasmassažöör!

ID товара: 154825341 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 32.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 14.04.2021 21:00:00
Окончание: Ср 21.04.2021 21:12:22
Просмотров: 219
Последний претендент: Lieneg
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 36614
/ э-магазин продавца
  • Massaažipump on varustatud 8 erineva kujuga massaažipeaga, mis aitavad kasutajal erinevaid kehaosi lõdvestada. See võib töötada pikka aega ja tal on 22 reguleeritava vibratsioonikiiruse režiimi, saate reguleerida sagedust vastavalt massaaži erinevatele osadele. Varustatud mälu funktsiooniga.
  • Rohkem sügavat massaaži, otse masseerige sügavaid lihaseid, leevendage valulikkust, saate täpselt kõrvaldada piimhappe ja väsimuse, taastada elujõu ja vabastada energiat. Aktiveerige lihaseid, stimuleerige verevoolu, vähendage oluliselt lihaste taastumisaega, leevendage valu ja lõdvestuge peast varvasteni.
  • ➤ 【Kerge ja laetav】 Massaažipüstoli kerge korpus teeb kasutajale hõlpsama selle rakendamise erinevatele kehaosadele, ilma et see kiiresti väsiks. Samuti muudab see seadme reisi ajal hõlpsasti kaasaskantavaks. See on varustatud vastupidavama ja kvaliteetse 2500 mAh liitiumakuga. 

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : Vähekasutatud! Töökorras!

Poe hind : ~149 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет