Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! 4DRC F10 kokkupandav droon 1080P HD-kaameraga!

MEGA! 4DRC F10 kokkupandav droon 1080P HD-kaameraga!

ID товара: 182110971 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 35.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 29.09.2022 21:00:00
Окончание: Вт 04.10.2022 21:08:10
Просмотров: 148
Последний претендент: jlk
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
93071 oбратная связь    2491 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
droon algajatele
Peata režiim Peata režiimide puhul ei pea alati jälgima drooni nina suunda. See funktsioon aitab teil drooni nina suuna asemel rohkem keskenduda kärbestele.
Põnev 3D-rull Minidroon suudab veereda 360° õhus. See huvitav trikilend toob sinuni täiesti uued nurgad. Laske end üllatada!
Ühe nupuga start/maandumine Nii lihtne oma lennukit juhtida, vaid käivitamise ja maandumise võti, nii lapsed kui ka algajad saavad kiiresti aru, kuidas sellega lennata. Mängige oma perega!
Arukas ringlend Lihtsalt ühe nupuga saab minidroon automaatselt sooritada 360° ringikujulist lendu raadiusega 30-40 cm. Samuti saate loovalt kombineerida ringlennu ja videofunktsiooni.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: Vähekasutatud! 

Poe hind:~ 94.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет