Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! ABUS Smiley 3.0 laste jalgrattakiiver, 50-55 cm, UUS!

MEGA! ABUS Smiley 3.0 laste jalgrattakiiver, 50-55 cm, UUS!

ID товара: 214455053 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 17.06.2024 21:30:00
Окончание: Пн 24.06.2024 21:37:07
Просмотров: 66
Последний претендент: pinal
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
211442 oбратная связь    5681 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup автомат/торговые точки (M)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS POE NÄIDIS! (esineb kriime, kinntuseregulaator on katki - viimane pilt)


Poe hind: ~ 49,99 EUR.

  • Stabiilne ja ohutu: lööke neelav kõva vaht, mis on vahustatud löögikindlaks väliskestaks – vormimisprotsess loob vastupidava kiivri jaoks vastupidava ühenduse.
  • Sügav istuvus: Jalgrattakiiver lastele, mis kaitseb hästi kaela ja oimupiirkonda, samuti vihmavarjutaoline esiserv, mis kaitseb nägu.
  • Suuruse reguleerimine: Reguleerimisratas hea istuvuse tagamiseks – reguleerimisratast keerates kohandub kiivri siseküljel olev pead sulgev rõngas pea ümbermõõduga.
  • Toote üksikasjad: Laste jalgrattakiiver kõige pisematele – Kaal: 220 g; Värvus: Sinine vaalamustriga (sinivaal).Suurus S: Peaümbermõõt: 45–50 cm.Kaasas lõuapadi.
  • Sisekülje palmikute jaoks: reguleeritava kõrgusega reguleerimissüsteem pea tagaosas võib luua palmikute jaoks piisavalt ruumi – ideaalne pikkade juustega lastele.
  • Nähtavus: Lapse kiivril olevad helkurid tagavad liikluses parema nähtavuse.
  • Hea ventilatsioon: 4 õhu sisse- ja 4 õhu väljalaskeava kiivris tagavad selle, et laps ei higi liigselt – õhu sisselaskeavades olevad kärbsevõrgud hoiavad putukaid eemal.

NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Различные мошенничества - обычное дело! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет