Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Adorime - Meeste elektriline masturbaator! UUS!

MEGA! Adorime - Meeste elektriline masturbaator! UUS!

ID товара: 179565205 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 42.75 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 09.08.2022 21:00:00
Окончание: Вт 16.08.2022 21:05:22
Просмотров: 175
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84223 oбратная связь    2163 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

Täiustatud imemisfunktsioonid: Adorime meessoost masturbaator on varustatud imemise tekitamiseks automaatse pumbaga. Tänu kombineerimisfunktsioonidele saab see automaatselt täis pumbata ja tühjendada, nii et tunnete, et teid imetakse kui mängu peamist mängijat
Realistlik 3D-tekstuuritunnel: sellel meeste masturbatsioonitopsil on tihe, kuid veniv, vagiinataoline ava ja tekstureeritud 3D-struktuur, mis annab teile sügava kaelaga täielikult naiseliku oraalseksi kogemuse.
10 vibratsiooni intensiivsust ja 8 imemisrežiimi: selle meessoost masturbaatori iga imemisrežiim imeb erineva pikkusega sekundeid ja vibreerivate kuulide vibreeriv tunne stimuleerib täpselt teie tundlikku osa, pakkudes teile mitmesuguseid võimalusi igasuguste lõbus
Veniv TPE materjal: Selle meessoost masturbaatori sisemine kest on valmistatud läbipaistvast kvaliteetsest TPE materjalist, mis on täis elastsust ja sobib igas suuruses meestele. Samuti on see kaetud erineva kuju ja suurusega kumerate osakestega, nii et saate nautida valdavat ja realistlikku seksuaalset stimulatsiooni nagu oraalseksi.
Eemaldatav ja hõlpsasti puhastatav: seda meessoost masturbaatorit saab tänu eemaldatavale disainile hõlpsasti puhastada. Tõmmake TPE silikoonosa lihtsalt välja ja peske seebiveega või mõne muu veepõhise pesuvahendiga. Pange tähele: Ärge unustage sisemist hülsi enne uuesti sisestamist põhjalikult kuivatada

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUS! 

Poe hind: ~79.99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет