Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! ALaPon kartulikasvatuskott,​ 32L, 7 gallonit 6 TK! UUS!

MEGA! ALaPon kartulikasvatuskott,​ 32L, 7 gallonit 6 TK! UUS!

ID товара: 185646307 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 02.12.2022 20:45:00
Окончание: Пт 09.12.2022 20:45:00
Просмотров: 75
Последний претендент: pluuto68
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
100377 oбратная связь    2778 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
 • Ühendkuningriigi gallonite taimekotid: Briti gallonite skaalaga istutamiseks mõeldud kartulikott mahutab 7 gallonit / 32 liitrit ja mõõtmetega 35 cm (D) x 50 cm (K). See on umbes 20% suurem kui tavalised USA gallonites märgitud taimekotid.
 • Hingavast kangast kartulikotid: hingav vildist istutuskott laseb juurtel hingata ja tervemalt kasvada, soodustades taimede kasvu ja saagikust.
 • 【Kaks käepidet ja VAATEAKNA DISAIN】Kaks tugevdatud käepidet muudavad selle kaasaskandmise lihtsaks. Vaateaken on selleks, et kontrollida, kui kaugelt köögivili on küps, ja läbi akna saate seda koristada.
 • Ideaalne taimekott: taimekott võimaldab kasvatada kartulit, tomatit, porgandit, sibulat, tarot ja muid köögivilju. Võib kasutada nii sise- kui välistingimustes, nt aias, rõdul või tagaaias.
 • ALaPoni kasvukotid: ALaPon jagab erinevas koguses 7 gallonit ja 10 gallonit taimekotte, valige vastavalt vajadusele. Hinna sees on ka esmaklassiline klienditeenindus

  Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimesed pildid on illustratiivsed!

  Kaasa tuleb 2 pakki, iga pakis on 3 TK!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~40 EUR (20 EUR/PAKK)

  Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

  NB!

  Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

  Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
  Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
   
  Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
   
  Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

  14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

  VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет