Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Allescosy Analplug Komplekt! 3tk! UUS!

MEGA! Allescosy Analplug Komplekt! 3tk! UUS!

ID товара: 163018835 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 13.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 24.09.2021 21:00:00
Окончание: Чт 30.09.2021 21:00:00
Просмотров: 214
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
55495 oбратная связь    502 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.4%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • Valmistatud kvaliteetsest ja kindlast metallist, spetsiaalse metallkattega. - uus uuendus 2021! Pistiku värv on värviline. Saate seda lihtsalt puhastada jooksva sooja vee all ja tagada hügieen võrreldes teiste karedate ja silikoonist pistikutega. See on kindlasti teie ideaalne seksimänguasi.
  • Sile pind ja täiuslik disain: sile pind võimaldab teil sujuvalt pärakusse sisestada - parim kogemus, mida saate kunagi kogeda tänu täiuslikule disainile.
  • Läikiv vääriskivi - külm/kuum kogemus. Kolme kristalli värv on erinev, elegantses vahuveinis (must/punane/sinine). - See pistik on valmistatud metallist ja võib muuta keha külmast kuumaks. - Täiesti lahe!
  • Täiuslik suurus ja 3 -osaline komplekt. Komplektis on 3 pistikut. Suur (L): 4 cm x 8,9 cm, 163 g. Keskmine (M): 3,4 cm x 7,8 cm, 90 g, väike (X): 2,7 cm x 6,7 cm, 51 g. Sobib algajatele ja professionaalidele.

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~24 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет