Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! AMZGIRL IPL Fotoepilaator naistele!

MEGA! AMZGIRL IPL Fotoepilaator naistele!

ID товара: 155615692 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 40.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 29.04.2021 21:00:00
Окончание: Чт 06.05.2021 21:00:00
Просмотров: 128
Последний претендент: pupsik
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 41742
/ э-магазин продавца

AMZGIRL Fotoepilaator naistele

  • Püsiv karvade eemaldamine ja õrn hair AMZGIRLi karvade eemaldamise seade katkestab juuste taaskasvu tsükli. Tulemuseks on püsiv karvade eemaldamine ja sile nahk. See on väga õrn, eriti tundlike piirkondade, näiteks näo või bikiinijoone töötlemiseks.
  • Ühekordseid nõudeid pole vaja: vilgub äsja, see on kõigi aegade tippväärtus. Te ei pea kunagi oma Feeke karvade eemaldamise seadme jaoks asenduskassetti ostma. See on tõhus ja püsiv kerge karvade eemaldamise seade ja eluaegne ost.
  • Välgu režiimide Able 2 reguleerimine : Käsirežiimi kasutatakse peamiselt väikeste piirkondade juuste eemaldamiseks, näiteks bikiinijooned, kaenlaalused, sõrmed, huuled; Automaatrežiimi saab kasutada suurtes epileerimispiirkondades nagu käed, jalad, kõht ja selg.
  • 5 energiataset ja lihtne kasutada : Viie energiataseme sätte ja LED-ekraaniga, mis juhendab teid iga protseduuri läbiviimisel, on üsna ideaalne sissejuhatus kodus karvade eemaldamiseks. Kahe nupuga disain, ülilihtne kasutada.

Esimesed pildid on illustratiivsed!

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 189 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет