MEGA! ANKEWAY 2 DIN Android autoraadio Koos GPS! UUS!

MEGA! ANKEWAY 2 DIN Android autoraadio Koos GPS! UUS!

ID товара: 181813452 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 90.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вс 25.09.2022 21:00:00
Окончание: Ср 05.10.2022 21:00:00
Просмотров: 225
Последний претендент: arimiis
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
93313 oбратная связь    2495 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

ANKEWAY 2 DIN Android autoraadio Koos GPS

2.

【Riistvara ja süsteem】: Android 9.1 GPS-navigatsioonisüsteem RDS / FM-raadio tahavaatekaamera (kaasas). Ankeway 2020 Uus multimeedia auto Interneti-platvorm (1G RAM / 16G ROM / 12V / 2 DIN), mis võimaldab kasutada mis tahes rakendusi nagu Google Maps, YouTube, TikTok, Spotify jne. "IGO" rakendus, mis on manustatud võrguühenduseta GPS-i navigeerimisandmetesse. 18 eelseadistatud FM-jaama. Sügav kohandamine ja aerodünaamiline süsteem töötavad sujuvalt ja neid on lihtne kasutada, muutes teie sõidu turvaliseks, lõbusaks ja mugavaks.

7-tolline HD mahtuvuslik puuteekraan: 7-tolline HD 1080P mahtuvuslik puuteekraan. Kõrge tundlikkusega kumera servaga 2,5D karastatud klaasist mahtuvuslik puuteekraan, kõrglahutusega, suure läbipaistvusega. HD tagurdusvideokaamera, HD sõiduvideo, HD-filmid, YouTube jne.

【Sisend / väljund / ekvalaiseri sätted / auto logo】: sisend: USB (kahekordne) / mikrofon / tahavaatekaamera (kaasas) / sõidusalvesti (ei ole kaasas). Video/heli väljund: 4 x 60W heliväljund, RCA videoväljund. Ekvalaiseri seaded erinevate heliefektide ja muusikastiilide jaoks, nagu pop, rock, jazz jne. Sellel 7-tollisel Android-raadiosüsteemil on sisseehitatud logod peaaegu kõikidele autodele kui pakiruumi logod.

【Ühendus ja juhtimine】: toetab Bluetoothi ​​/ WiFi / peegellinki (lihtne ühendus) / rooliratta juhtimist (SWC). Ühendades mobiiltelefoni Bluetoothi ​​kaudu, saate teha käed-vabad kõnesid ja esitada muusikat juhtmevabalt. Internetti pääsemiseks ühendage ja salvestage Wi-Fi pääsupunkt. Telefoniekraani saate projitseerida raadioekraanile rakenduse "Lihtne ühendus" kaudu. 1080P HD lihtne ühendus (Mirror-Link) Androidi ja iOS-i jaoks.

【Juhed ja paigaldamine】: selle Androidi raadiosüsteemi keel hõlmab inglise, prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, portugali, hiina ja jaapani keelt, peaaegu kõiki keeli. Juhtmete paigaldamiseks, paigaldamiseks ja silumiseks on soovitatav palgata professionaalne elektrik vastavalt meie poolt antud kasutusjuhendile.

 

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!
 
Seisukord: UUS!
 

Poe hind: 139,99 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет