Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! AOOU sülearvuti aluse laud ventilaatoriga. UUS!

MEGA! AOOU sülearvuti aluse laud ventilaatoriga. UUS!

ID товара: 155968421 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 36.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 05.05.2021 21:15:00
Окончание: Ср 12.05.2021 21:23:34
Просмотров: 179
Последний претендент: Siberjak
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 41917
/ э-магазин продавца
  • Kerge libisemisvastane salv, millel on 2 raskeveokite alumiiniumpandlit ja 6 tugevat reguleeritavat ABS-liigendit, muudavad selle hõlpsasti kaasaskantavaks ja hoiavad käiku väga kindlana.
  • 2 CPU-ventilaatorit sisseehitatud jahutusventilaatorid - need vaiksed ventilaatorid saavad toiteallika USB-porti kaudu, et imeda sooja õhku sülearvuti alt aktiivseks soojuse hajutamiseks, mis on lihtsaim viis käikude jahedana hoidmiseks.
  • See sülearvutilaud annab teile täieliku jalgsi juhtimise ja paindlikkuse, et asetada see kõige mugavamasse asendisse kirjutamisnurga vähendamiseks ja kaelavalu ning stressi vähendamiseks. pole enam kaela, kuna arvuti on mitu tundi kasutanud.
  • Seda reguleeritavat sülearvutit saab kasutada telerialuse, arvutilaua, stereosüsteemide, raamatualuse, arvuti- ja tahvelarvutialustana, mis vastab kõigile teie erinevatele vajadustele.

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS! KOMPLEKT! Müügipakend on osaliselt kahjustatud.

Poe hind : ~57 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет