MEGA! Apple AirPods 3 juhtmevabad kõrvaklapid!

MEGA! Apple AirPods 3 juhtmevabad kõrvaklapid!

ID товара: 214470727 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 56.66 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 17.06.2024 21:00:00
Окончание: Пн 24.06.2024 21:05:40
Просмотров: 304
Последний претендент: boncemario
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
211442 oбратная связь    5681 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки (S)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis piltidel on!

Seisukord: Hea! Töökorras, kuid laadimisümbrisel juhtmevaba laadimise funktsioon ei tööta! On ühendatud eelmise omaniku kontoga (Ei saa kasutada klappide otsimist Find My äpis)!

Poe hind:~ 209,99 EUR.

A

 

Apple AirPods 3 juhtmevabad kõrvaklapid

How to Pre-Order New Apple AirPods 3 Before They Sell Out

Nüüd ruumilise heliga.

Maagilised. Uuel viisil.

Ruumiline heli, mis ümbritseb sind täielikult.

Aku pikem kestvus ning kiirlaadimine hetkega. Laadimiskarp on laetav läbi Lightning liidese. 

See kõik kõlab imeliselt.

Heli keerleb sinu ümber.
Dünaamilise peajälgimisega ruumiline heli ümbritseb sind täielikult ja pakub muusika, telesaadete, filmide ja palju muu kolmemõõtmelist kuulamiselamust. Heli ümbritseb sind igast suunast ja tunned, nagu oleksid oma isiklikus kontserdisaalis või kinos.

Bass. Uutes kõrgustes.
Apple'i loodud dünaamiline draiver, mille jõuallikaks on kohandatud võimendi, edastab heli erakordselt detailse kvaliteediga. Sa naudid igat nooti sügavast, rikkast bassist selgete, kirgaste kõrgete toonideni.

Muusika just sinu kõrvadele.
Adaptiivne ekvalaiser häälestab muusika automaatselt vastavalt sinu kõrva kujule. Sissepoole suunatud mikrofonid tuvastavad, mida sa kuuled ning siis kohandavad reaalajas madalad ja keskmised sagedused, et iga lugu kõlaks oma parimal kujul.

Vaigista tuul.
Mõlema kõrvaklapi spetsiaalsed akustilise võrguga kaetud mikrofonid vähendavad rääkimise ajal tuulemüra. Kõlama jääb sinu hääl.

Esmaesitlus. 
Hääled on nüüd FaceTime’i kõnedes HD-kvaliteediga. Uus AAC-ELD kõnekoodek tagab FaceTime'i kõnedele HD-kvaliteedi. Ning tänu ruumilisele helile kõlavad FaceTime'i rühmakõned tõetruumalt kui kunagi varem.

Mängib sinu käe järgi.
Puutetundliku nupuga saad meelelahutust veelgi paremini juhtida. Esitamiseks, peatamiseks ja laulude vahelejätmiseks või kõnede alustamiseks ja lõpetamiseks piisab vaid vajutusest.

Karp ja aku korraga. 
Täielikult laetuna tagab karp kokku 30 tundi kuulamisaega. Ja vaid 5 minuti laadimisega saad AirPodsidega tervelt tunni kuulamisaega. Laadimiskarp on laetav läbi Lightning ühendusliidese. 

Ühildub hetkega.
Aseta AirPods iPhone'i või iPadi lähedale, vajuta Connect ja klapid seotakse kõigi su iCloudi konto seadmetega. Näiteks kui kuulad muusikat Macist, saad iPhone'ist kõne vastu võtta seadmeid vahetamata.

Mängivad su kõrvas, mitte kõrval. 
Täiustatud nahatuvastusandur teeb vahet sinu kõrva ja muude pindade vahel. Heli esitatakse ainult su kõrvas ja see katkeb, kui paned klapid taskusse või laua peale.

Täiustatud rakendus Find My.
Find My rakendus aitab su AirPodsi üles leida. Lähedusvaade näitab, kaugel klapid sinust on. Eemaldushoiatus annab teada, kui need lähevad väljapoole Bluetoothi leviala. Otsides saad neil lasta ka heli mängida.

Heli jagamine. 
Laule ja saateid saad mugavalt kahe AirPodsi komplekti vahel jagada. Pane AirPodsid mängiva iPhone'i, iPadi või Apple TV lähedale ja ühendus luuakse hetkega.

Kõrvaklappide omadused

mikrofoniga kõrvaklapid (headset) Jah
juhtmevabad kõrvaklapid (wireless) Jah
mürasummutus (noise canceling) Ei
mürasummutuse tehnoloogia ei
automaatne heli vaigistamine Jah
kasutatavad eraldiseisvalt Jah

Andmeside

Bluetooth Bluetooth 5.0

Funktsioonid

hääljuhtimise tugi Apple Siri
juhtimine nuppudega
seadistamine rakenduse abil Jah
eseme asukoha jälgimine Find My 

Üldised parameetrid

kaitseaste IPX4
liik nööpkõrvaklapid (earbuds) 
tootja Apple
värv valge


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Различные мошенничества - обычное дело! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет