MEGA! Auxfun, Seksmasin + erinevad dildo! UUS!

MEGA! Auxfun, Seksmasin + erinevad dildo! UUS!

ID товара: 179900237 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 57.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 16.08.2022 21:00:00
Окончание: Вт 23.08.2022 21:00:00
Просмотров: 162
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
85023 oбратная связь    2201 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

Sweetly Love Trip : The automatic sex machine can penetrate from 0 - 450 times per minute and can adjusted from 0-85 degree angle with faintest sound.The experience will be rewarding and your orgasms are going to be intense, providing you with the ultimate satisfaction.

Phone Holder : Each has a rotating phone holder and a tripod that effortlessly helps you capture different angles! For more convenient use when you shoot video, Self-Portrait Shooting and make live show.

Strong Suction : The thrusting fucking machine can be attached to any flat surface using the four strong suction cups on the base, opening up a whole world of hands-free play possibilities.

Easy Control & Simple Storage : This portable love machine can be adjusted without any hassle and it is also versatile. And you can partake in them anywhere you want. Transport it easily and enjoy it on your vacation or anywhere else.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUS! 

Poe hind: ~130 EUR! 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет