Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Bblike, Tindipliiats kustutatav 11 tükki ja pastakas!

MEGA! Bblike, Tindipliiats kustutatav 11 tükki ja pastakas!

ID товара: 159840177 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 13.90 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 21.07.2021 21:15:00
Окончание: Ср 28.07.2021 21:20:35
Просмотров: 128
Последний претендент: watersport
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52727
/ э-магазин продавца
  • BBLIKE 11-pack erasable gel pens+20 refills can meet long-term use requirements. Nontoxic high quality ink and fine point 0.5mm refill. If you meet any inconvenience by using our pens, please contact us and we will offer you a satisfied solution.
  • There is an eraser at the end of the pen, you can use it to erase the mistake. Write, remove, rewrite without damaging documents by our erasable pen.
  • This erasable pen has the characteristics of smooth writing with 0.5 mm fine point.Ink flows beautifully and they write excellently. Work brilliantly for marking quilting lines. They are perfect for students, teachers and professionals.
  • Using our erasable pens at study notebooks, office work records, or family daily notes etc..You will get clean and tidy papers.

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS! 

Poe hind : ~18 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет