Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! BODEGA kolm-ühes jäätisemasin kompressoriga 1,5L, UUS!

MEGA! BODEGA kolm-ühes jäätisemasin kompressoriga 1,5L, UUS!

ID товара: 185259928 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 90.10 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 25.11.2022 21:15:00
Окончание: Чт 01.12.2022 21:18:48
Просмотров: 161
Последний претендент: Aatom1
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
100673 oбратная связь    2786 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
tulekahju BODEGA
värvi Must
Mahutavus 1,5 liitrit
materjalist Roostevaba teras
mudeli nimi 1536 a

  • Isejahtuva kompressoriga 3-ühes jäätisemasin: erinevate magustoitude jaoks saad valida 3 erineva töörežiimi vahel, vajuta lihtsalt nuppu "Menüü". See tähendab, et seadet saab segada, jahutada või jäätist (maksimaalselt 40 minutit) ja tänu võimsale kompressorile ilma jääanumat eeljahutuseta. + Kellaaja määramiseks saab kasutada nuppe.
  • Jahedas hoidmise funktsioon: jäätise tekstuuri ja värskuse säilitamiseks segab Bodega jäämasin iga 10 minuti järel ja jahutab seejärel 10 minutit (maksimaalselt üks tund). Pärast seda kostab 3 piiksu ja seade lülitub ooterežiimi. Vaid 40 minutiga võlub jäätisemasin isejahtuma ilma 1,5 liitrit kreemjat jäätist eelnevalt külmutamata. Muutke oma köök želateeriaks, kompaktses 1,5-liitrises mahutis on ruumi mitmele portsjonile teie lemmiksordist.
  • Kompressori- ja mootorikaitsefunktsioon: Bodega ühe masinaga kompressor tänu integreeritud kompressorile ja 150-vatise jahutusvõimsusega tuleb, Bodega täiesti ilma eeljahutuseta, valmistab sügavkülmiku alale jääd kuni -35 kraadini. Mootori eelseisva ülekoormuse korral võib mootorikaitse funktsioon mootori peatada, et vältida ülekuumenemist ja lühendada seadmete eluiga.
  • Praktiline ja mugav pehme jäämasin: roostevabast terasest Bodega jäätisemasinal on praktiline kaaneava segamise ajal koostisainete lisamiseks. Siledat roostevabast terasest pinda on lihtne puhastada, pühkige lihtsalt niiske lapiga. Roostevabast terasest jääämber ja segisti on puhastamise hõlbustamiseks eemaldatavad. Sa ei pea välja minema, et pere ja sõpradega külma jäävalikut nautida, vaid valmista Bodega ise jäätis. !

Seisukord: UUS! 

Poe hind:~ 199,99 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет