Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Bondage Restraints Komplekt , UUS

MEGA! Bondage Restraints Komplekt , UUS

ID товара: 181949299 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 3.20 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 26.09.2022 21:15:00
Окончание: Пн 03.10.2022 21:15:00
Просмотров: 33
Последний претендент: Artblue
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
92197 oбратная связь    2458 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • 1. Kinnituskomplekt sisaldab köiega sidekrae, palliklambrit, nibuklambrit, käerauad, kerget silmaklambrit, musta piitsa, need voodi kinnitused on reguleeritavad, nii et see sobib peaaegu igas suuruses inimestele.
  • 2. Konfidentsiaalne pakend.
  • 3. Peen töötlus, siledad ja ümarad nurgad, kus meie paaril mänguasjal pole kumerust. Kõik paaridele mõeldud seksilelud on hea kvaliteediga.
  • 4. Valitud toidukvaliteediga silikageeli materjal, terve, sile ja vastupidav. Need seksmänguasjad paaridele seksmänguasjad komplektid täiskasvanutele mõeldud paaridele mõeldud seksmänguasjad valitud materjalist.
  • UUS

Poe hind:~  EUR.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Esimene pilt on illustreeriv!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет