MEGA! Brother MFC-L3750CDW värviprinter, UUEVÄÄRNE!

MEGA! Brother MFC-L3750CDW värviprinter, UUEVÄÄRNE!

ID товара: 179500282 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 320.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 08.08.2022 21:15:00
Окончание: Пн 15.08.2022 21:15:00
Просмотров: 207
Последний претендент: molod6evetra
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84897 oбратная связь    2195 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца
trükitehnoloogia Laser
Eriomadused Juhtmeta
Bränd vend
ühenduvustehnoloogia Wi-Fi, Ethernet
Ühilduvad seadmed PC, sülearvutid
printeri väljund Värv
Trükikandja paber (tavaline)
Dupleks Automaatne
skanneri tüüp Foto, Sheeted
  • Kiire printimine ja skannimine. Brother MFCL3750CDW võimaldab teil asju teha printimiskiirusega kuni 25 lk/min ning skannib kuni 29 ipm mustvalge ja 22 ipm värviline.
  • Nautige soodsat ja paindlikku värviprintimist. Printige professionaalse kvaliteediga dokumente erksate ja rikkalike värvidega, mida märgatakse. 250-leheline reguleeritav paberisalv aitab minimeerida täitmist ja käsitsi söötmise pesa saab hakkama mitmesuguste printimisvajadustega.
  • 3. 7-tolline värviline puuteekraan. Printige ja skannige puuteekraanilt populaarseid pilverakendusi – Dropbox, Google Drive, Evernote, OneNote2 ja palju muud. Automaatse dokumendisööturi maht (max lehekülge) - 50
  • Printige ja ühendage oma tee. Mudelil MFCL3750CDW on mobiilne juhtmevaba printimisseade, 1 integreeritud juhtmevaba, Etherneti, Wi-Fi Direct ja USB liides.

Seisukord : UUEVÄÄRNE! 

Poe hind: ~ 559.99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет