Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Brother QL-1110NWB Label, Sildi, Etiketiprinter!

MEGA! Brother QL-1110NWB Label, Sildi, Etiketiprinter!

ID товара: 157779191 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 133.40 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 09.06.2021 21:00:00
Окончание: Ср 16.06.2021 21:00:00
Просмотров: 158
Последний претендент: You win
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 46037
/ э-магазин продавца

Brother QL-1110NWB on kiire etiketiprinter, mis on välja töötatud paindlike ühendusvõimalustega - juhtmeta Bluetooth®-tehnoloogia, Etherneti ja juhtmeta (802.11b / g / n) liidestega. See ärikvaliteediga sildiprinter võimaldab teil luua kulutõhusaid kuni 4 "laiuseid paberilte pakendite, ümbrike, postikulu ja muu jaoks. Automaatne kärpimisfunktsioon võimaldab veebimüüjatel printida toote- ja muid vöötkoodisilte A4 / Letter formaadis sildilt lehemallid (ainult Windows). Brother QL-1110NWB toimetab kiiresti, printides kuni 69 standardset aadressisilti minutis musta tekstiga kiirusega 300 dpi. USB-hostiliides pakub lisafunktsionaalsust. Automaatne lõikur võimaldab printida korraga ühte või mitut silti, raiskamata siltide lehtede kõrvaldamine Brother QL-1110NWB võimaldab kasutajatel hõlpsalt kohandatud silte luua ja printida. Kohandatud siltide kujundamiseks ja printimiseks ühendage see lihtsalt arvutiga. Samuti saate traadita võrguga ühenduse loomisel alla laadida tasuta rakenduse Brother iPrint & Label, et oma mobiilseadmega silte kujundada. Brother QL-1110NWB seeria sildiprinterid kasutavad otsest termotrükki, mis tähendab, et asendamiseks pole kallist tinti, toonerit ega paelu. Brother DK rullide vahetamine on lihtne - visake need lihtsalt sisse ja need sobivad lihtsalt. Oluline on mõista, et mitteoriginaalsete Brotheri asendussiltide kasutamine võib kahjustada Brother QL-1110NWB sildiprinterit ja see ei pruugi garantii alla kuuluda. Brother QL-1110NWB ühildub Windowsi, Linuxi ja Maciga® ning integreerub Microsoft Wordi, Exceli ja Outlookiga. Lihtsalt printige kvaliteetsed sildid rakendustest Microsoft Word, Excel ja Outlook. Brotheri QL-1110NWB on Brotheri võrguhaldustööriistade ja tasuta tarkvaraarenduskomplektide abil lihtne võrgus integreerida ja hallata. SDK-d on saadaval Windowsi, iOS ja Android ™ süsteemidele. Sellele tootele kehtib Brotheri kaheaastane piiratud garantii ja vahetusteenus.


Põhijooned
 • Paindlik ühenduvus - QL-1110NWB võrgusiltprinteril on juhtmeta Bluetooth®-tehnoloogia, Etherneti ja juhtmeta (802.11b / g / n) liidesed
 • Prindib kuni 4 "laiustele etikettidele, mis võimaldavad trükkida pakkide saatekulusid
 • Automaatne kärpimisfunktsioon võimaldab võrgumüüjatel hõlpsalt printida toote- ja muid vöötkoodisilte A4 / Letter formaadis etiketilehe mallidest (ainult Windows)
 • Pakub ka USB Host-liidest - kasutamiseks koos välisseadmetega, näiteks skanneriga
 • Kiire, printides kuni 69 standardset aadressisilti minutis musta tekstiga kiirusega 300 dpi ‡
 • Traadita võrguga ühenduse loomisel saate oma mobiilseadmest silte luua ja printida
 • Brotheri võrguhaldustööriistade ja tasuta tarkvaraarenduskomplektide abil on lihtne võrgus integreerida ja hallata. SDK-d on saadaval Windowsi, iOS-i ja Androidi operatsioonisüsteemidele.
 • Ühilduvad Windowsi, Linuxi ja Maciga
 • Mugav, tilk lindirullides. Tinti ega toonerit pole vaja
 • Kuni 300 x 300 dpi printimisresolutsioon terava teksti ja graafika jaoks

 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 399.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет