Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Chalpr Deluxe Täispuhutav bassein, 300x175x55cm! UUS!

MEGA! Chalpr Deluxe Täispuhutav bassein, 300x175x55cm! UUS!

ID товара: 181815976 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 22.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 23.09.2022 21:00:00
Окончание: Чт 29.09.2022 21:13:17
Просмотров: 105
Последний претендент: Oitmaa
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
92653 oбратная связь    2473 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

Chalpr Deluxe Täispuhutav bassein

Mõõtmed: 300x175x55cm

  • SUUR PEREBASSEIN – 3m täispuhutav bassein sobib suurtele peredele, mahutab kuni 2 täiskasvanut ja 3 kuni 5 last, et nautida hoovis basseini ümber pööripäeva. Vanemad ja mitu last. Jookse oma õues jalad vette, soovi korral võid selle ka pallidega täita.
  • Põletus- ja äravoolufunktsioon: ülevoolufunktsiooniga ohutu veetaseme hoidmiseks, et vältida ülevoolu. Ülitõhus Ing E ventiil võimaldab basseiniveel kiiresti ja lihtsalt ära voolata, mis on praktiline basseini puhastamiseks.
  • 3 sõltumatut õhukambrit: täispuhutav bassein 3 õhukambri ja rippuvate sektsioonidega, vastupidav ja stabiilne, saate basseini kasutada 3–4 minuti jooksul pärast elektripumba (ei kuulu komplekti) kasutamist, kiiresti ja lihtsalt.
  • Ohutu ja vastupidav: basseinil on matt PVC ja polüestervõrk, mis tagab pika kasutusea ja vastupidavuse kahjustustele. Lastele ohutu ja kõnnimisel paksem kui enamik PVC-sid ning rikete oht tagab pika kasutusea. Sina ja su lapsed saate jälgida muretut basseini.
  • TOETAB LISAKAALU JA ERINEVAD KASUTUSED: Sellel täispuhutaval basseinil on stabiilsus, nii et saate servale toetuda ilma purunemata. Lisaks sellele, et seda kasutatakse basseinina veega mängimiseks, toimib see ka mänguasjana või liivana jne ning on lastele tasuta paradiis.

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 139.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет