Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! DIGITNOW Multifunktsionaale 1080p video recorder!

MEGA! DIGITNOW Multifunktsionaale 1080p video recorder!

ID товара: 179249156 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 76.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 03.08.2022 21:00:00
Окончание: Ср 10.08.2022 21:03:11
Просмотров: 191
Последний претендент: pirpet
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84223 oбратная связь    2163 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

DIGITNOW Multifunktsionaale 1080p video recorder

64GB mälukaart on kaasas!

  • 1080p video jäädvustamine kiirusega 60 kaadrit sekundis. DIGITNOW Video Capture Card salvestab Full HD 1080P videoid videomakist, VHS-kassettidest, Hi8-st, videokaamerast, DVD-st, TV BOXist ja mängusüsteemidest sisestatud SD-kaardile või USB-mälukettale, et salvestada oma väärtuslikke videoid, kanda videoid hõlpsalt arvutisse (ühildub Windowsiga PC või Mac). Salvestamiseks/esitamiseks pole vaja arvutit.
  • 5-tolline OLED ekraan ja sisseehitatud stereokõlarid: toetavad AV ja HDMI HD 1080P videosignaali sisendit ja väljundit. 3,5 mm video sisend- või väljundportidega võimaldab suur 5-tolline OLED-ekraan ja sisseehitatud stereokõlarid heli ja video eelvaateid.
  • Kaasaskantav ja suure mahutavusega sisseehitatud aku: sisseehitatud 1800 mAh liitiumaku ja kõlarid tagavad 1-tunnise salvestamise ja 2-tunnise taasesituse. Ja see on kerge, nii et saate nautida videoid kõikjal. Samuti võimaldab see salvestatud videot koheselt taasesitada.
  • Salvestamise ajastamine: lihtsalt ajastage salvestusülesanne, seadistage seade, valige sihtkanal ja laske sellel minna. Te ei jää kunagi ilma viimastest spordisündmustest ja muudest lemmikvideotest.
  • Märkus. Pakendi sisu sisaldab 5 V toiteadapterit, HDMI-kaablit, C-tüüpi USB-kaablit, AV-kaablit, kasutusjuhendit ja SD-kaarti. Märkus. Enne USB-mälupulga või SD-kaardi kasutamist määrake vorminguks FAT32 või exFAT ja maksimaalseks mahuks 128G. Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav kasutada kiirusklassi 10 või kõrgemat SD-kaarti. Vale vorming või madala kiirusega SD-kaart võib mõjutada seadme tavapärast kasutamist.

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Väga Hea! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 189.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет