MEGA! Electrolux Rowenta ratastega tolmuimejas . UUS!

MEGA! Electrolux Rowenta ratastega tolmuimejas . UUS!

ID товара: 185598293 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 0.90 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 01.12.2022 17:41:31
Окончание: Чт 08.12.2022 17:41:31
Просмотров: 78
Последний претендент: Doirin
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
101083 oбратная связь    2796 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
 

Selle üksuse kohta

  • Kvaliteetne hari: hari on valmistatud suure tihedusega pehmetest kiududest ja nailonfilamentidest, mis suudavad puhastada mustuse põrandat kahjustamata. Praktiline disain võimaldab pintsli kiiret paigaldamist ja eemaldamist, on kergesti puhastatav ja suurendab kasutamise efektiivsust.
  • Mitmekülgne hari: suurepärane vahend põrandate ja vaipade puhastamiseks, sobib erinevatesse ruumidesse nagu laua alla, diivani alla ja mujale, tolm ei pääse kuhugi.
  • 180° pööramine: harjaühendust saab vasakule ja paremale pöörata 180°. Nurki saab paindlikult reguleerida vastavalt teie puhastusnõuetele, et hõlbustada servaala puhastamist ilma liigse liikumiseta.
  • Ühilduvus: Pakendis on reguleeritav hari eemaldatavate harjastega laiusega 280 mm; 32 mm läbimõõduga. Ühildub Electrolux Rowenta Miele Dirt Devil juhtmeta tolmuimejaga, mille ühenduse läbimõõt on 32 mm.

- Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS !

 

Poe hind:~ 25 EUR

 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет