Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Eonon 10.1" 2 DIN Android CarPlay Touch Autoraadio!

MEGA! Eonon 10.1" 2 DIN Android CarPlay Touch Autoraadio!

ID товара: 200398251 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 83.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 14.09.2023 21:00:00
Окончание: Вт 19.09.2023 21:00:00
Просмотров: 208
Последний претендент: Serre1234
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
158862 oбратная связь    4563 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

Eonon 10.1" 2 DIN Android CarPlay Touch Autoraadio

X20PLUS

  • 2-DIN autoraadio 1024*600, reguleeritava heledusega päeva- ja öörežiimi jaoks Füüsilised nupud tunnevad end hästi ja nuppude tuled võivad värvi muuta. Rohkem mudeleid vaata valikujuhendist (fit.eononsupport.com).
  • 𝐂𝐚𝐫𝐩𝐥𝐚𝐲 & 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐨𝐢𝐝 𝐤: Ühendage oma nutitelefon Bluetoothi ​​või USB-kaabli kaudu autoraadioga ja kasutage hõlpsalt navigeerimist, kõnesid, sõnumeid, häälassistente ja muud, hoides samal ajal teel silma peal. Autoraadio X20 toetab nutitelefoni ekraani täielikuks kuvamiseks ka MirrorLinki ja AirPlayd.
  • Autoraadiol X20PLUS on spetsiaalne USB-pesa kiirlaadimisprotokolli BC1.2 jaoks maksimaalse laadimisvooluga 1,5A. Nõuanded. Maksimaalne laadimiskiirus sõltub teie telefoni laadimisprotokollist ning laadimiskaabli pikkusest ja materjalist. Tänu kiirlaadimisele ei pea te muretsema, et telefoni aku tühjeneb kiiresti, kui olete ühendatud juhtmevaba CarPlay või Android Autoga.
  • Kahekordne DIN autoraadio 𝐞𝐬 𝐒𝐢𝐠𝐧𝐚𝐥 on olemas. Kui teie rooliratta juhtnupp on digitaalse signaaliga, peate ostma adapteri. Otsige ja ostke veebist: "Automudel + aasta + rooliratta juhtadapter".
  • Eonon 𝟓 tarnitud. X20PLUS-l on sisseehitatud heli käed-vabad helistamiseks, telefoniraamatu vaatamiseks ja telefonist muusika esitamiseks. Sellel on sisseehitatud 𝐃𝐒𝐏 ja 𝐒𝐮𝐫𝐫𝐨𝐮𝐧𝐝 helivälja ja viivituse reguleerimisega, 16-ribaline ekvalaiser ja võimendi max 4*45W.
  • Eononi uus autoraadio X20PLUS seeria kasutab erinevalt Androidi autoraadiost Linuxi süsteemi, mis ei saa rakendusi installida ega võrku ühendada. Kuid see on lihtsam ja sujuvam ning säilitab põhifunktsioonid, mida autojuhid vajavad: Bluetooth, AM/FM-raadio, roolil olevad juhtnupud, tahavaate visualiseerimine, DSP, USB+SD-kaart jne. Eonon Androidi autoraadio: 10,1-tolline puuteekraan 𝐐𝟎𝟑𝐏𝐫𝐨 ( 𝐁𝟎𝟗𝐌𝐌𝟒𝟔𝐍𝐊), 10,1-tolline puuteekraan
X20PLUS autoraadio

1024*600 HD QLED ekraan

X20PLUS ekraan pakub suurepäraseid värve ja heledust. Heledust saab reguleerida päeva- ja öörežiimi jaoks, et pakkuda suurepärast vaatamiskogemust ka päevasel ajal!Ekraani vaatenurk on 178°, nii et näed selgelt autos peaaegu iga nurga alt

X20

BC1.2 kiirlaadimisprotokoll

Autoraadiol Eonon X20PLUS on spetsiaalne USB-pesa kuni 1,5A kiirlaadimiseks ja sellega saab laadida nutitelefoni kiiremini kui teisi autoraadioid. Maksimaalse laadimiskiiruse määrab telefoni laadimisprotokoll ning laadimiskaabli pikkus ja materjal.

X20

Integreeritud Bluetooth 5.0

Bluetooth 5.0 tehnoloogia pakub suuremat edastuskiirust ja suuremat efektiivset vahemaad.

Nutitelefoniga sidudes saate mõne sekundiga vastata ja teha käed-vabad kõnesid, mängida muusikat ja alla laadida telefoniraamatuid.

X20PLUS autoraadio

DSP kiip

X20PLUS-l on sisseehitatud DSP-kiip ja võimendikiip, mis toetab helivälja ja viivituse reguleerimist. Sellel on 16-ribaline ekvalaiser ja 7 EQ režiimi, maksimaalselt 4*45W võimendi.

X20PLUS

Video väljund

Autoraadio X20PLUS suudab esitada muusikat või videoid, kui sisestate USB-mälupulga või mikro-SD-kaardi. Samuti toetab see videoväljundeid, mis võimaldab videoid väljastada 2 monitorile, nt. B. peatoe mängijatel autos. Lastel ei hakka reisil igav.

X20 autoraadio

Juhtimine roolilt analoogsignaalidega

Meie autoraadio X20PLUS saab määrata roolinuppudele (analoogsignaalidega rool) sageli kasutatavaid funktsioone. Autoraadiot saad juhtida, vajutades vastavat nuppu roolil, et ei peaks silmi teelt ära tõmbama.

 
Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimesed pildid on illustratiivsed!
 
Seisukord: Vähekasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind: 280 EUR


Eestikeelne juhend puudub !!!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет