Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Faber-Castell Grip Gold Ballpen/Fountain Pen pastakad!

MEGA! Faber-Castell Grip Gold Ballpen/Fountain Pen pastakad!

ID товара: 156191971 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.20 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вс 09.05.2021 21:00:00
Окончание: Вт 18.05.2021 21:00:00
Просмотров: 120
Последний претендент: Viaocean
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 41813
/ э-магазин продавца

Faber-Castelli Grip-kollektsioon veenab oma klassikaliste värvide ja keeruka ergonoomika atraktiivse haardekonstruktsiooniga: tänu ergonoomilisele kolmnurksele kujule ja ideaalsele tasakaalustatud kaalule tagab see tundide väsimatu kirjutamise. Iseloomulikud täpid sobivad värviliselt võlli külge ja pehme haardetsoon tagab kindla libisemiskindla haarde.

Täitesulepea on terasest otsaga ja selles kasutatakse standardseid rahvusvahelisi padruneid või muundurit. Komplekt koosneb pastapliiatsist ja täitesulepeast luksuslikus kinkevormis.

Faber-Castell asutati 1761. aastal pliiatsitehasena. See on üks vanimaid tööstusettevõtteid maailmas ja seda juhib siiani perekond Faber-Castell.
Bränd tähistab kvaliteeti ja vastupidavust ning on nüüd üks maailma juhtivaid kirjutamis- ja joonistamisvahendeid loovaid ettevõtteid.

Kõik tooted on disainitud ja kokku pandud hoolikalt ja viimistletud: selle protsessi võtmeks on funktsionaalsus, vastupidavus ja disain. Pideva innovatsiooni poole püüdlemise ning spetsiaalsete materjalide, nagu puit ja väärismetallid, abil on Faber-Castelli tooted kõik ilu ja funktsionaalsuse näited.

Küsimust, kas teha praktiline või ilus kingitus, ei tohiks enam küsida, sest Faber-Castelli tootega kingite mõlemad korraga.

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: Vähekasutatud! Esinevad väiked kriimukesed! Pasta on otsas!

Poe hind:~ 49.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет