MEGA! FBSPORT Airtrack Joogamatt, Õhkrada, 300x100x10cm!

MEGA! FBSPORT Airtrack Joogamatt, Õhkrada, 300x100x10cm!

ID товара: 179333607 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 50.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 04.08.2022 21:00:00
Окончание: Чт 11.08.2022 21:00:00
Просмотров: 152
Последний претендент: janar99
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84267 oбратная связь    2168 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

FBSPORT Airtrack Joogamatt Õhkrada

  • Mõõdud: 300x100x10cm
  • Täiuslik õhuraja matt: tänu peenele töötlusele on sellel joogamattil sobiva kuju ja suurusega, nii et sellel on palju funktsioone ja see pakub teile mitmeid kasutusvõimalusi. Meie täispuhutav jõusaalimatt on valmistatud PVC-kangast, mis säilitab kuju ja stabiilsuse surve ja löögi all, minimeerides seega vigastuste riski.
  • 10 cm paksune kõrge mugavuse tagamiseks: tänu oma erilisele disainile on see täispuhutav jõusaalimatt 10 cm paksune. Võimlemismatt on piisavalt pehme, et võimaldada kõrgemaid hüppeid, ning tagab kasutamise ajal suure mugavuse ja kõrge ohutuse. Seetõttu ei tee te endale selle jõusaalimatiga treeningu ajal kergesti haiget.
  • Lai kasutusala: treeningmatt on ideaalne treeningtarvik algajatele. Seda saab kasutada kõikidel tasemetel ja korduvatel treeningutel. Seda saab kasutada jõusaalis, spordikeskuses, tantsuklubis, koolis või aias ning oma suurepäraste veekindlate omaduste tõttu sobib see ka välialadele (randa või basseini).
  • Kokkupandava struktuuriga ruumisäästlik: seda saab kiiresti kokku- ja lahti voltida. Pärast kasutamist kulub selle võimlemismati tühjendamiseks väga vähe aega, nii et saate seda õhuraja mati hõlpsalt hoiustada ja säästa palju ruumi. Ladustamine ja transport muutuvad üsna lihtsaks ja ökonoomseks.
  • Lihtne kasutada: trummelmatti saab mõne minutiga täis pumbata. Isegi tühjendamine toimub kiiresti, ilma palju müra tekitamata.

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud! Klapp natuke kiilub kinni / ei lähe lõppuni, on vaja käega fikseerid lõppuni!

Poe hind:~ 364.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет