Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Feandrea kassipuu kahe kaisuvaateplatvormig​a UUS!

MEGA! Feandrea kassipuu kahe kaisuvaateplatvormig​a UUS!

ID товара: 185096643 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 38.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 22.11.2022 21:00:00
Окончание: Вт 29.11.2022 21:00:00
Просмотров: 187
Последний претендент: ALISIJA
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
100394 oбратная связь    2780 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

Selle üksuse kohta

  • Kõik on nähtaval: kahel hubasel paksu polstriga vaateplatvormil on teie kassidel suurepärane vaade teie korteris toimuvale
  • Lihtsalt veetke aega: väljas paistab päike, teie puhkate diivanil, teie kass puhkab selle kraapimisposti suures stabiilses võrkkiiges - kõik on korras!
  • Ronimisaed noortele ja vanadele: kassi kraapimisposti üksikud elemendid on paigutatud nii, et isegi väikesed kassipojad või vanemad kassid saavad hõlpsalt üles ronida
  • Nurrutavad materjalid: paks plüüs, kriimustuskindel sisal, vastupidav puitlaastplaat – selle kassipuu materjalid veenavad isegi kodutiigrit
  • Disaini patent: see stiilse disainiga kriimustuspost on EUIPO-s registreeritud ja kaitstud disainipatendina (registreerimisnumber 006740353-0002)

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 89 euro

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет