Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! FEELLIFE inhalaator nebulisaator / AIR KIDS, UUS!

MEGA! FEELLIFE inhalaator nebulisaator / AIR KIDS, UUS!

ID товара: 185594522 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 35.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 01.12.2022 21:00:00
Окончание: Вт 06.12.2022 21:04:13
Просмотров: 70
Последний претендент: nummert
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
100211 oбратная связь    2771 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • Mikrovõrktehnoloogia: kaasaegne membraannebulisaator kasutab vedelike udutamiseks uusimat tehnoloogiat. Inhalaator toodab osakesi suurusega 1 kuni 5 mikronit. Tänu peenemale osakeste suurusele on kopsuhaigused kergesti ravitavad. Pluss/miinus nupud võimaldavad reguleerida udu intensiivsust.
  • Kerge ja kaasaskantav: väga väike ja peen käeshoitav seade, mille saab hõlpsasti püksitaskusse pista. Saate sisse hingata igal ajal ja igal pool. Ideaalne reisimiseks.
  • Vaikne nebuliseerimine: inhalaator on peaaegu hääletu ja tagab seega väga meeldiva ja lihtsa sissehingamise. Kasutamine ei häiri praeguste inimeste ega lemmikloomade puhkamist ega und. Müratase on alla 30 dB.
  • Laialdased tarvikud: meil on näomask lastele ja täiskasvanutele ning huulik pargis. Kõike saab hõlpsasti väikeses kotis hoiustada. Akut saab laadida USB-pordi kaudu.
  • Madal jääk: pärast kasutamist on ravimi jääke, mis on väiksemad kui 0,1 ml. Ravimitopsi on lihtne eemaldada ja puhastada. Veenduge, et eeterlikud õlid ja viskoossed vedelikud ei sobi pihustitega kasutamiseks.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUS!

Poe hind: ~90 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет