Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Fellowes - Office Suites, Kontori Jalaalus! UUS!

MEGA! Fellowes - Office Suites, Kontori Jalaalus! UUS!

ID товара: 157666842 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 5.40 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 07.06.2021 21:30:00
Окончание: Пн 14.06.2021 21:33:33
Просмотров: 67
Последний претендент: eRo-
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 46153
/ э-магазин продавца

The Fellowes footrest prevents back discomfort, leg discomfort, poor circulation and fatigue, ensuring that you maintain correct posture while sitting.
The ergonomic and adjustable footrest incorporates Microban antibacterial protection that gives products a superior level of protection against harmful microbes such as bacteria and mold that
This adjustable foot support incorporates a back and forth rocking effect to stimulate circulation, or it can also be locked in position for firmer support.
Easy to Adjust - On the Fellowes ergonomic footrest the position is adjusted with a simple pressure of the feet and maintains that position until it is desired to adjust it again.
This footrest is certified by FIRA, an independent international ergonomic consultancy that evaluates various aspects that determine how ergonomic a certain product is.
Certified by FIRA International Ltd to meet the ergonomic requirements set out in European health and safety legislation: EN ISO 9241-5.

 

 

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~69,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет