Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Fellowes P-25S PABERIPURUSTAJA! Uueväärne!

MEGA! Fellowes P-25S PABERIPURUSTAJA! Uueväärne!

ID товара: 156244787 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 8.95 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 10.05.2021 21:00:00
Окончание: Пн 17.05.2021 21:19:04
Просмотров: 65
Последний претендент: greentrans
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 41148
/ э-магазин продавца
Usaldusväärne purustaja, sobib ideaalselt kodus kasutamiseks

Fellowes Powershred P-25s on usaldusväärne ribalõikeline paberipurustaja, mis sobib ideaalselt teie kodus aeg-ajalt isiklikuks kasutamiseks. Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud purustaja sobib inimestele, kellel on kerge või mõõdukas purustamisvajadus, ideaalne ühele kasutajale. See võib tükeldada kuni viis paberilehte läbipääsu kohta 7 mm ribadeks (DIN-turvatase P-1) ja pidevalt kuni 3 minutit. 11-liitrine prügikast on rohkem kui piisavalt prügikasti ruumi aeg-ajalt purustamiseks ning hõlpsasti äravõetav pea muudab paberijäätmete tühjendamise sassi ja probleemideta. Sellel Fellowesi purustajal on ülekuumenemise vältimiseks sisseehitatud termostaat.

Kosmoseteadlik disain, mis võtab vaevalt ruumi

P-25de korralik ja kompaktne disain tähendab, et see purustaja ei tundu teie kodus kohatu. Sellel on ruumiteadlik kompaktne disain, mis võtab vähe ruumi ja võib pidevalt kuni 3 minutit pidevalt purustada.

Hoidke seda käepärast oma kodukontori töölaua kõrval või all või isegi kööginurgas, nii et see on alati saadaval, kui seda vajate.

Turvalisus teie kodus

Ribalõikurina pakub see kasutajale kodukeskkonnas ühele kasutajale ideaalset põhiturvalisust ja sobib vähem tundliku teabe hävitamiseks. P-25 purustab katkematult kuni 3 minutit ja pakub ka kasutusmugavuse maksimeerimiseks automaatset tagurdust.

Kõrgema turvalisuse ning teabe- ja identiteedivarguste eest kaitsmiseks on Fellowes'i ristlõikepurustaja tõhusam; nii võite olla kindel, et selliseid dokumente nagu majapidamisarved ja pangaväljavõtted hävitatakse turvaliselt.

Toote mõõtmed 16,03 x 30,16 x 30 cm; 1,77 kilogrammi

 

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord: Uueväärne!

Poe hind: ~59 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет