MEGA! FITNATE, 5V USB Neoonvalgusti baarile! UUS!

MEGA! FITNATE, 5V USB Neoonvalgusti baarile! UUS!

ID товара: 189072738 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 26.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 02.02.2023 21:15:00
Окончание: Чт 09.02.2023 21:15:00
Просмотров: 53
Последний претендент: toivo2
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
109711 oбратная связь    3077 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
värvi Roheline punane
bränd FITNATE
materjalist akrüül
kinnituse tüüp seinakinnitus
Kauba mõõdud P x L x K 42x22x1,2 cm
  • Seda BAR-neoonsilt saab kasutada atraktiivse ärimärgina, mis sobib ideaalselt klaasakende, seinte, vitriinide, kaupluste, kohvikute, baaride jaoks. Seda saab kasutada ka peokaunistuseks või kodukaunistuseks.
  • Kogu paneel on suurusega 42cm*22cm, valmistatud suurepärasest läbipaistvast akrüülplastist tagapaneelist ja värvilisest silikoonist LED-torust, heledam ja ilusam kui traditsioonilised LED-lambikiired. Muutke oma kohvik või pood palju atraktiivsemaks !
  • Kasutage USB 5 V madalpinget, energiatõhusust ja säästke kulusid USB-toiteallikaga, mis on parem kui traditsioonilised neoontooted tänu väiksemale energiatarbimisele, soojust pole üldse (Märkus: vahelduvvooluadapter ei kuulu komplekti)
  • Saab riputada seinale või panna lauale, seda on lihtne kasutada Kerge 770g, kaasas riputuskomplekt ja punane tööaja silt.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~45 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет