MEGA! Fmart ER550WS valge pesev robottolmuimeja! UUS!

MEGA! Fmart ER550WS valge pesev robottolmuimeja! UUS!

ID товара: 162331914 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 140.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 10.09.2021 21:00:00
Окончание: Пн 20.09.2021 21:00:00
Просмотров: 402
Последний претендент: kong2
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
55028 oбратная связь    449 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4%положительный отзыв
э-магазин продавца 449 подписчики

 Fmart ER550WS valge pesev robottolmuimeja

Robot Vacuum Cleaner

  • 【3-ühes nutikas robottolmuimeja vacuum Fmart Robot tolmuimeja saab tõhusalt puhastada teie vaiba, kõva põranda ning koguda lemmikloomade karvu ja tolmu. See võib korraga teha nii pühkimist kui ka pühkimistööd. Vaakumroboti sees on tohutu veepaak. Ja hõljukil on 4 puhastusrežiimi. Vastavalt puhastusvajadustele saate valida vastava puhastusrežiimi.
  • 【Kolmetasandiline veepaak】 Meie tolmuimejarobotil on 3 väljundkiiruse ja voolukiiruse taset. Robotialune mop jääb pühkimise ja pühkimise ajal märjaks. Veevool on ühtlane ja korralik, nii et põrand ei oleks liiga märg ega liiga kuiv.
  • 【Kaug-/rakenduskontroll】 Fmart robotitolmuimejal on 2 juhtimismeetodit: rakendus ja kaugjuhtimispult. Pakett sisaldab: tolmuimeja robot, kaugjuhtimisseade, pistik, mop ja juhised. Saate robotit juhtida nupule vajutades või rakenduse - FMART SMART abil.
  • 【Tundlik andur】 Fmart robotite hõljukpuhastil on sisseehitatud infrapunaandur, mis seinaga kokku puutudes automaatselt pöördub; välimine kest katab 5 mm kokkupõrkepuhvri, mis kaitseb kodu ja vaakumrobotit tarbetu kulumise eest ning parandab vaakumroboti kasutusiga. Fmart robottolmuimejal on sisseehitatud kukkumisvastane andur, mis tuvastab kõrguse ja pöörab treppidel kohtudes automaatselt ümber.
  • -Kukkumisvastane disain】 Meie nutikas tolmuimeja võib tunda ümbruse kõrgust, nagu trepid, lävi jne Seetõttu ei kuku see kõrgetelt kohtadelt ja planeerib teie majas optimaalse tee.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 279.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет