MEGA! FuZoTo F8 pesev robottolmuimeja! UUS!

MEGA! FuZoTo F8 pesev robottolmuimeja! UUS!

ID товара: 162639732 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 76.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 16.09.2021 21:00:00
Окончание: Чт 23.09.2021 21:00:00
Просмотров: 248
Последний претендент: Vaim 2
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
54958 oбратная связь    431 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4%положительный отзыв
э-магазин продавца 431 подписчики

FuZoTo F8 pesev robottolmuimeja

  • [1800 Pa tugev imemisvõime ja võimas ronimisvõime]: Robotolmuimejal on kahel astmel reguleeritavad imemisrežiimid, seda on lihtne imeda lemmikloomade karvadest ja tolmust ning see võib põhjalikult puhastada erinevat tüüpi põrandaid. Võimas ronimisvõime 2 cm võimaldab teil hõlpsalt ületada erinevaid takistusi, et saavutada oma kodu põhjalik puhastamine.
  • [Automaatne güroskoopide modelleerimine, plaaniline puhastus]: Robotolmuimeja puhastussüsteem on jagatud kolmeks tasandiks, kus pühkimine, pühkimine ja tolmuimeja on ühendatud. Masin, millel on mitu funktsiooni ja põhjalik puhastus. Puhas ala on rakenduses selgelt nähtav.
  • [Nutikas hääl ja rakenduste juhtimine]: Kasutage rakendust TuyaSmart, Alexa ja Google Assistant, mille abil saate robotit igal ajal oma mobiiltelefoni või häälkäskluste abil juhtida, et saavutada põhjalik puhastus.
  • [Tõhus puhastus]: intelligentse liikumistee jälgimise anduriga võimaldab robottolmuimeja sihipärast puhastamist ja U-kujulist marsruuti, robot tolmuimeja puhastab teie põrandad kiiresti ja tõhusalt.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Kaanel üks magnet puudub - viimane pilt!

Poe hind:~ 289.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет