Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Guam naiste masseerimis retuusid, XS/S! UUS!

MEGA! Guam naiste masseerimis retuusid, XS/S! UUS!

ID товара: 160040692 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 21.70 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 26.07.2021 21:00:00
Окончание: Пн 02.08.2021 21:00:00
Просмотров: 72
Последний претендент: kukundi
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Размер: S
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52518
/ э-магазин продавца

PINOCCHIETTO säärised mikrokapseldatud con Alghe Marine mikrokapseldatud vetikatega

Retuusid sisaldavad mikrokapseldatud vetikaid Guam, mis pakuvad pika lainega infrapunakiirguse (FIR) eeliseid. FIR-kiirgus - kaug-infrapunakiir, mis on elektromagnetiline kiirgus.

Retuuside kasutamine:

  • parandab vereringet
  • vähendab tselluliidi välimust *
  • parandab naha elastsust
  • nahk muutub elastsemaks

* tselluliit: mitteesteetiline nahk

Mõeldud jalgade ja tuharate karmistamiseks ja ümberkujundamiseks **, toimivad need tselluliidi kõige raskemini töödeldavates piirkondades.

** Ümberkujundamine ei tähenda kehakaalu langust.

Guami EMANA® mikrokiud retuusid loodi Guami vetikate mikrokapslite abil. Mikrokapseldamise tehnoloogia tagab toimeainete aeglase vabanemise ja suurendab nende võimet kehaga suhelda.

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Guami retuusid on valmistatud ettevõttest EMANA® Intelligent Fiber, mis sisaldab bioaktiivseid mineraalkristalle, mis suudavad neelata inimkeha soojust, tagastamaks selle pika lainega infrapunakiirguse (FIR) kujul. Pika lainega infrapunakiirgus on elektromagnetlaine, mis on oluline meie normaalse seisundi jaoks, nende tegevust kasutatakse meditsiinis terapeutilistel eesmärkidel.

EMANA® koes sisalduvad bioloogiliselt aktiivsed mineraalid parandavad verevoolu ja eriti nahaalust mikrotsirkulatsiooni: koesse integreerituna avaldavad nad mõju kogu sääriste eluea jooksul. Koesse varjatud mikrokapslid vabanevad, jättes toimeainete vetikad GUAM nahale. Mikrokapslid toimivad seni, kuni kõik mikrokapseldamistehnoloogia kaudu järk-järgult vabanevad toimeained saavad otsa. Tavaliselt juhtub see pärast mitme nädala pikkust sääriste kasutamist.

Samal ajal jätkub EMANA® kanga kasulik mõju naha elastsusele ka pärast loendamatut retuuside pesemist - tänu aktiivsete mineraalkristallide sisaldusele kangas.

Guami retuusid on nii mugavad, et saavad terve päeva jooksul neis vabalt viibida; liikumise ajal masseeritakse, pingutatakse ja muudetakse jalgade, reite ja tuharate pind ** kõige probleemsemates piirkondades. Sellel on kasulik mõju teie tervisele ja ilule.

Guami säärised annavad kahekordse efekti - mikrokapseldamise, andes nahale imenduvate toimeainete aeglase vabanemise, samuti massaaži ja infrapunakiirte mõju, mis sääriste kangal nahal on. Selline kompleksne toime parandab naha seisundit.

Infrapunakiirte mõju jätkub kogu retuuside eluea ning mikrokapseldatud vetikate mõju hakkab vähenema pärast mitme nädala pikkust retuuside kandmist. GUAM-vetikate ja infrapunakiirte sünergistliku toime säilitamiseks on sääriste kasutamise kolmanda nädala alguses soovitatav enne nahale panemist kanda üks järgmistest GUAM-vetikaid sisaldavatest toodetest:

  • Fango kreemipäev Fangocrema Giorno GUAM
  • Fango kreemjas toonik Fangocrema GUAM Fresco
  • Fango Cream Active

Nende vahendite valik määrati iga konkreetse kreemi omaduste ja funktsionaalsuse võrdlemisega.

KUIDAS KASUTADA:

Guami retuuside all peate kandma aluspesu. Esimesel kasutamispäeval laiendage vajadusel kangast veidi oma kätega. Retuusid kohanduvad keha kuju järgi pärast esimest kasutamist. Retuuside kasutamise tulemusi on tõestatud, kui neid kantakse 6 tundi päevas 30 päeva järjest.

Võib kasutada pärast rasedust. Hoiatus - raseduse ajal ei tohi kanda!

Peske temperatuuril 30 ° C.

Koostis: Guami mikrokapseldatud vetikad: vesi, kaprüülkaprüültriglütseriid, Laminaria vetikapulber.

Emana® kangas on patenteeritud tehnoloogia ja nahale ohutu, seda on testitud ja tõestatud sõltumatute laborite poolt läbi viidud rahvusvaheliste teadusuuringutega. Emana® kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex® I klassi rahvusvahelise testimissüsteemi poolt.

 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Suurus: XS/S

 

Seisukord: UUS! 

Poe hind:~ 59.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет