Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Hugbox Pro Love Egg - Naiste Vibraator! UUS!

MEGA! Hugbox Pro Love Egg - Naiste Vibraator! UUS!

ID товара: 162632566 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 27.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 16.09.2021 21:00:00
Окончание: Чт 23.09.2021 21:00:24
Просмотров: 132
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
55328 oбратная связь    481 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.4%положительный отзыв
э-магазин продавца

💎 VIBRATORY MUNA REVOLUTSIOON. Kvaliteetne toode rohkemateks aistinguteks. Kaugjuhtimispuldiga, minu tahtmist mänguasja on aktiivne ja tänu puldile intensiivselt võimalik või võimalik: ideaalne paarina mängimiseks! Kodus või liikvel olles pakub see PRO -mudel väga erinevaid programme, alates kõigest pehmemast ette nähtud kuni maksimaalse intensiivsuseni. 100% orgasmi tagaja.
EESMÄRK nr 1: INTENSE RÕÕM. See meeldib teil muuta intensiivsust 11 kiirustasemega, nüansseerida naudinguid ja pakkuda teile ületamatuid aistinguid. Tänu HUGBOX Ultimate tehnoloogia ja selle vaiksele mootorile, alla 30 Db, saate seda igal pool pool, isegi duši all! (100% veekindel). Vesi kui looduslik määrdeaine veel tundeid veelgi.
💎 KIIRED, TUGEVAD, MITU- JA MITTEVALGUSED ORGASMID. Tänu ülipehmele silikoonile, mitmekesistele programmidele, kaalutlusõigusele ja hõlpsale sisestamisele pole piirangut leida lõbusamad sihtkohad kaasaskantavale ja vaiksele stimulaatorile. Lihtne kasutada, see on sujuvalt sisestatud, et saaksite avastada uusi aistinguid kuni orgasmini jõudmiseni. Saadaval 2 värvi, seksikas roosa või elegantne must.
💎 KVALITEET JA USALDUSVÕIMALUS TEIE RÕÕMU TEENUSEL. HUGBOX on kvaliteetsete materjalide kasutamise garantii, järgides norme ja ilma ftalaatideta. 100% hüpoallergeenne silikoon, mida me oma toodetele kasutame, on kirurgiline standard: see annab katsudes võrreldamatu pehmuse veelgi aistingute saamiseks.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 
 
Seisukord: UUS! 
 

Poe hind: 39,95 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет