MEGA! Huion Inspiroy H640P Graafikatahvel joonistamiseks!

MEGA! Huion Inspiroy H640P Graafikatahvel joonistamiseks!

ID товара: 175814703 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 23.25 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 25.05.2022 21:00:00
Окончание: Вт 31.05.2022 21:04:52
Просмотров: 111
Последний претендент: ataholic
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
75832 oбратная связь    1833 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5%положительный отзыв
э-магазин продавца

Huion Inspiroy H640P Graafikatahvel joonistamiseks

  • Ühildub Maci/Windowsi/Androidiga: Huion H640P ei ühildu mitte ainult Maci ja Windowsiga, vaid toetab komplekti kuuluva OTG-adapteri kaudu ka Android 6.0 või uuemat versiooni, et muuta teie telefonid või tahvelarvutid digitaalseks joonistuslõuendiks. See lihtsalt kasutatav tahvelarvuti sobib suurepäraselt lastele ja algajatele fotode joonistamiseks, animeerimiseks, redigeerimiseks või enamikes programmides, sealhulgas Adobe Photoshop, Paint Tool, Illustrator, Corel Draw ja Corel, töötamiseks. ee, visandivihik, stuudiomanga, klipistuudiomaaling ja palju muud.
  • Ideaalne võrguõppeks: pliiatsi ja H640P abil saavad õpetajad ja õpilased hõlpsasti käsitsi kirjutada, diagramme teha, matemaatikat teha ning virtuaalsele tühjale märkmeid teha suumis, meeskonnas ja Xsplitis ülekande või ülekande ajal. See ühildub Wordi, Powerpoint OneNote'i ja teistega. See sobib suurepäraselt ka veebikonverentsi ajal märkmete tegemiseks, äriideede ja allkirjade ülesmärkimiseks. ja kaugjuhtimine.
  • TÄPNE PLIAATSI TÖÖVÕIMUS – PW100 digitaalsel pliiatsil on 8192 rõhutundlikkuse taset, 5080 LPI pliiatsi eraldusvõime ja praktiliselt puudub viivitus, mis tagab ülima täpsuse ja kontrolli. Samuti on see akuvaba, seda pole vaja enam laadida. Pliiatsi külgmised nupud aitavad vahetada pliiatsi ja kustutuskummi vahel või koheselt. Kaasas 8 lisaotsa pliiatsihoidikus.
  • 6 kohandatud klahvi: määrake 6 programmeeritavat kiirklahvi Huioni kontrolleril mis tahes eelistatud kiirklahvikombinatsioonile ja muutke oma töövoogu sujuvamaks. See töötab ka nii parema- kui ka vasakukäelistele kasutajatele.
  • Kompaktne ja kaasaskantav: H640P kunstitahvelarvuti on kujundatud õhukese ja kompaktse suurusega, aktiivse alaga 6,3 x 3,9 tolli, mis pakub ideaalset loomingulist ruumi piiratud töölauaaladele. Seda on lihtne teostada ja see on alati valmis teie loominguks millal ja kus iganes soovite.

Androidiga töötamine on nüüd toetatud.

Lisaks Windowsi ja macOS-iga töötavatele arvutitele toetatakse nüüd ka Android-seadmeid, sealhulgas telefone ja tahvelarvuteid, kasutamiseks koos H640P-ga, mis hõlbustab veelgi teie tööd tavapärase erinevat tüüpi joonistamis- ja disainitarkvaraga. Saate oma telefoni hõlpsalt tahvelarvutiga ühendada OTG-pistiku abil; Toetatud on AINULT mobiiltelefonid ja tahvelarvutid, mis käitavad operatsioonisüsteemi Android 6.0 või uuemat versiooni, samas kui iPhone ja iPad praegu EI OLE. MÄRKUS. Kursorit ei kuvata hetkel SAMSUNGis, välja arvatud SAMSUNG Note Series. Ühilduv OS: Windows7/8/8.1/10, Mac 10.11.0 või uuem ja Android 6.0 või uuem.

 

Esimesed pildid on illustratiivsed!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : Väga Hea! Täiesti töökorras!

Poe hind : ~69.99 EUR!

A

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет