MEGA! HuntMax Fernglas Nachtsicht, WLAN, 2,31 Zoll TFT LCD!

MEGA! HuntMax Fernglas Nachtsicht, WLAN, 2,31 Zoll TFT LCD!

ID товара: 203650724 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 58.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 28.11.2023 21:00:00
Окончание: Вт 05.12.2023 21:06:19
Просмотров: 310
Последний претендент: Lkris
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
191705 oбратная связь    5270 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки (M)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца
  • WiFi ühendus, rakenduste juhtimine: HuntMax WLAN öövaatlusseade muudab salvestamise ja paigaldamise lihtsamaks. Saate hõlpsasti vaadata ja alla laadida öövaatlusseadmega salvestatud sisu ning teha öövaatlusseadme sätteid mobiilirakenduses (NV Plus) 85 tolli kaugusel kaamerast.
  • Selge öise nägemise efekt: öövaatlusseadme HuntMax öövaatlusseadmetel on 7 öise nägemise efekti taset, mida saab reguleerida nii, et see vastaks täielikult öiseks vaatluseks vajalikule valgusele. Kui aga aku on tühi, väheneb öise nägemise intensiivsus vastavalt.
  • Kõrge konfiguratsiooniga öövaatlusseade: optikaekspertide poolt testitud HD-infrapuna-öise nägemise seade, mis annab teile unustamatu kogemuse. tähevalgusandur, 25 mm 10x objektiiv, 7-tasemeline infrapunaseadistus ja 4x digitaalne suum. Samuti saab teha 1280 x 960 HD-pilti ja 960P videoid.
  • Vastupidav disain ja lai kasutusala: ABS-materjal võimaldab ohutut kasutamist ning kaamera kahel küljel olev libisemiskindel disain võib takistada ka kaamera maapinnale kukkumist. Jahi öise nägemise prillid võivad olla parim varustus teie telkimiseks, ööjahiks/kalapüügiks/purjetamiseks, loomade vaatlemiseks ja aia jälgimiseks.

 

Poe hind:~ 121.99 EUR

Ladu info: V


Eestikeelne juhend puudub !!!


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

Seoses laohoone rekonstrueerimisega oleme sunnitud 23.04 katkestada kauba väljastamist. Vabandame ebamugavuste pärast.

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет