MEGA! iDiskk 2TB iPhone PC lightning USB kõvaketas! UUS!

MEGA! iDiskk 2TB iPhone PC lightning USB kõvaketas! UUS!

ID товара: 182167460 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 60.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 30.09.2022 21:15:00
Окончание: Ср 05.10.2022 21:18:35
Просмотров: 164
Последний претендент: hackerf
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
92723 oбратная связь    2475 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

 iDiskk 2TB  iPhone, PC lightning-USB väline kõvaketas

Maht: 2TB

  • √【2TB HDD kõvaketas + ainulaadne disain】Stiilne ja nutikas, mis on spetsiaalselt loodud iPhone'i seadmetele, lihtne kaasas kanda ja võimaldab teil pingevabalt sisu edastada iPhone'i, iPadi, PC ja Maci arvuti vahel. Laiendage koheselt 2000 GB iPhone'i välist salvestusruumi /mälu laiendamine teie iPhone'i/iPadi. Tehke rohkem fotosid ja nautige pikemaid videoid.
  • √【Ühe võtmega fotod või videod】 Üks võti kõigi oma iPhone'i/iPadi videote/fotode varundamiseks ilma vaevata APP "Photo Bank" kaudu (saadaval APP poes), vältige salvestusruumi tarbivat dubleerimist, säästab ruumi ainult äsja lisatud faile , säilitab originaalfoto kuupäeva. Rakenduse kaamerat saate kasutada ka fotode/videote tegemiseks, mis salvestatakse automaatselt iPhone'i kõvakettale, vabastades ruumi teie iPhone'i/iPadi seadmetes.
  • √【MFi sertifitseeritud ja laiaulatuslik ühilduvus】 Stabiilsuse ja turvalisuse tagamiseks originaalse MFi sertifikaadiga USB + Type C + Micro USB (USB-C) tagab, et see ühildub kõigi uute iPhone'ide ja iPadidega Lightning Connectoris (iPhone 11 Pro/XS Max). /X/8/7/6/5/iPad Pro, iPadi seeria) Mac ja tavaline arvuti. iPhone'i mälulaiendus iPhone'i jaoks kõigile seadmetele.
  • √【Ühe klõpsuga vorming ja kiire 4GB failikopeerimine】ExFAT-luba võimaldab üle 4GB üksikuid faile korraga üle kanda iPhone'i kõvakettale, voogesitusrakendus toetab vormingut "Fotopank" toetab enamikku vorminguid: AVI、M4V 、MKV, MOV, MOV, 3GP, AUDIOS: FLAC. APE, AAC. 、AIF, M4A, MP3, WAV. Pilt: BMP, JPG, PNG, TIF, GIF. Säästa aega, säästa ruumi.

 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis! Täiesti töökorras! Toiteplokk komplektist puudub!

Poe hind:~ 145 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет