Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Idoo, Soojapuhur! UUS!

MEGA! Idoo, Soojapuhur! UUS!

ID товара: 177481970 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 14.80 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 27.06.2022 21:00:00
Окончание: Ср 06.07.2022 21:00:00
Просмотров: 89
Последний претендент: Drjupkin
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
79853 oбратная связь    1964 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5%положительный отзыв
э-магазин продавца

Soojeneb 2 sekundiga: iDOO tõhusal elektrilisel ruumisoojendil on ainulaadne PTC keraamiline lamineeritud küttetehnoloogia, mis tagab kohese soojuse. Kiire ventilaator annab 1500 vatti hubast soojust kogu suures ruumis (27 m² / 300 ruutjalga).

Energiasääst: iDOO sisekütteseade on varustatud eksklusiivse energiasäästliku PTC keraamilise küttekehaga, nii et 100% küttekehasse minevast elektrist muundatakse soojuseks. Sama küttemugavuse jaoks kulub vaid 50% tavasüsteemide energiast. See võib aidata majaomanikel säästa oma iga-aastaselt energiaarvelt palju raha.

Laste- ja lemmikloomasõbralik: varustatud turvaelementidega, nagu isereguleeruv keraamiline element, ülekuumenemiskaitseandur, kallutusvastane lüliti, V-0 leegiaeglustav materjal, ETL-sertifikaat, lõhnatu, 12-tunnine taimer. Jaheda puudutusega väliskülg tagab ka täiendava turvalisuse laste ja lemmikloomade läheduses. Märkus. Ärge puudutage õhu väljalaskeava sisemust.

3 vaikset kütteseadet: valige kõrge kuumuse (1500 W) ja madala kuumuse (1000 W) vahel, et end talvekuudel soojendada. Seal on ka ainult ventilaatoriga režiim sujuvaks õhuvooluks lõõgastumiseks ja mugavuse tagamiseks. See ruumikütteseade töötab vaiksel müratasemel (<45 dB), et tagada kosutav ööuni.

Kaugjuhtimispult/paneelijuhtimine ja intelligentne LED-ekraan: see siseruumide kütteseade on varustatud kaugjuhtimispuldi ja paneelijuhtimisega. Saate hõlpsasti juhtida soovitud seadistusi, nagu kütterežiimid, taimer, võnkumine, valgus (sisse/välja) ja toide. Selge LED-ekraan võimaldab jälgida hetke ruumitemperatuuri, režiimi ja digikuvarit allapoole (30 sekundit), et järelejäänud soojust hajutada.

Laiaulatuslik võnkumine ja kompaktne: laiaulatuslik võnkumine (60°) aitab jaotada soojust kogu ruumis ühtlaselt, et tagada optimaalne mugavus ja kõrvaldada kiiresti teie kodus olevad külmad kohad. Keraamiline keris on väike (18*18*37 cm) ja kompaktne, et maksimeerida kodus liikuvust. Mugav sisseehitatud kumer käepideme disain võimaldab kerist hõlpsalt tõsta ja ruumist ruumi teisaldada.

Lihtne puhastada: ainulaadne ABS-materjal muudab toote pinna siledamaks ja lihtsamini puhastatavaks.

 

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : Uus, poenäidis! 

Poe hind: ~89.99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет