Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! IPTJJT Koera riided lemmiklooma džemper, S! UUS!

MEGA! IPTJJT Koera riided lemmiklooma džemper, S! UUS!

ID товара: 177165852 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 1.60 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 22.06.2022 21:00:00
Окончание: Ср 06.07.2022 21:03:19
Просмотров: 35
Последний претендент: salvador
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
80567 oбратная связь    1994 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

IPTJJT Koera riided lemmiklooma džemper

Suurus: S

  • Lihtne kasutada: lihtne selga panna ja ära võtta, lihtne struktuur muudab selle kandmise ja ära võtmise lihtsaks.
  • PEHME JA VASTUPIDAV KANGAS: pehme kangaga koerasärk ärevuse vastu on vajalik punkt teie lemmiklooma rahustamiseks. Kasutame vastupidavat materjali, mis on pehme tekstuuriga, et koerad saaksid selle kiiresti omaks võtta ja armastada.
  • OHUTU JA MUGAV: Iga IPTJJT särk on valmistatud vastupidavast, hingavast, mugavast ja kergest kangast, see on pehme nagu ema kallistus, hoiab koera rahulikuna. See muudab koerad lõdvestunuks ja rõõmsaks. Pole vaja koolitust ega ravimeid, koera ärevusjope on ohutu ja tõhus viis aidata teie koeral stressivabana püsida.
  • Tõhus ärevuse lahendus: see rahustav vest aitab tõhusalt vähendada teie koera ärevust äikesetormide, valjude helide, reisimise, ilutulestiku, leekide, võõraste, lahusoleku ja paljude muude hirmude ees, nii et teie karvane sõber saab rahustada ilma koolituse või ravimiteta.

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 48 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет