Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! KMINA WC-poti seismise abivahend! UUS!

MEGA! KMINA WC-poti seismise abivahend! UUS!

ID товара: 188770219 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 19.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 27.01.2023 21:00:00
Окончание: Чт 02.02.2023 21:01:48
Просмотров: 94
Последний претендент: weno
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
109786 oбратная связь    3081 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

KMINA – WC-poti seismise abivahend

  • ♥ Stabiilne ja turvaline: WC-poti raamiga tualettruum tagab puuetega inimestele täiendava toe ja stabiilsuse vannitoa kasutamisel ning seda saab hõlpsasti reguleerida ja tualetti asetada, et suurendada kasutaja ohutust ja stabiilsust. vältida libisemist või mahakukkumist.
  • ♥ Reguleeritav: selle puuetega inimestele mõeldud tualettraami aluse kõrgust, laiust ja pikkust saab reguleerida, et see sobiks ideaalselt iga tualetiga. Käetugesid saab mugavamaks istumiseks edasi-tagasi reguleerida.
  • ♥ Ligipääsetav: WC-poti konstruktsiooni kumerus kohandub tualettruumi kujuga ja tagab kasutamisel juurdepääsu.
  • ♥ Lihtne paigaldamine: WC-poti karkass puuetega inimeste jaoks ei vaja paigaldust ega tööriistu. Konstruktsiooni on lihtne reguleerida.
  • ✔ SOOVITATAV: Vannibaar on soovitatav eakatele, rasedatele ja/või liikumisprobleemidega inimestele.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 139.90 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет