MEGA! Loupedeck Live PC, Mac Creative juhtpult tarvik!

  • ID товара: 188915783
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 97.06 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 31.01.2023 21:00:00
Окончание: Вт 07.02.2023 21:04:17
Последний претендент: Asko00
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu24 99.7% / 207077 / Посмотреть другой товар

Loupedeck Live PC, Mac juhtpult tarvik

  • OMALISED INTEGRATSIOONID: OBS Studio, Streamlabs (WINDOWS), Twitch, Ecamm, vMix, Spotify, Adobe Lightroom Classic, Photoshop koos Camera Rawga, Premiere Pro, After Effects, Capture One Pro 21 (MacOS), Illustrator, Audition ja Final Cut Pro, igaüks sisaldab kasutusvalmis profiile, mis hõlbustavad alustamist
  • TÖÖTAB IGAGI TARKVARAGA: looge otseteede ja makrode abil mis tahes tarkvara jaoks kohandatud profiile. Määrake kõikidele nuppudele ja ketastele oma toimingud ja seaded
  • Võimas kohandamistarkvara: looge puutenuppude ja ketaste jaoks piiramatult juhtnuppude lehti, määrake toiminguid vastavalt oma vajadustele ja korraldage need tööruumidesse. Laiendage funktsioone kohandatud toimingutega: looge keerukaid makrosid, kombineerige käske, lisage viivitusi ja laadige üles oma ikoone.
  • Esmaklassiline ehitus ja täiustatud puutetundlik juhtimine: Loupedeck Live'il on kompaktne alumiiniumkonstruktsiooniga korpus, haptilised analoogkettad, kohandatavad nupud, LED-taustvalgustus ja palju muud. Loupedecki alumiiniumist sihverplaadid annavad teile järkjärguliste muudatuste kohta haptilist tagasisidet.
  • Juhtige oma OS-i: juhtige oma OS-i samaaegselt voogesituse või reaalajas redigeerimise ajal: juhtige Spotify meediat, reguleerige helitugevust, ekraani heledust, käivitage mis tahes rakendus, avage kiiresti kaustu või veebilehti ja palju muud

Täielik vabadus sisuloojatele ja striimijatele

LOUPEDECK LIVE

Kohene loomine, redigeerimine ja voogesitus teie käeulatuses. Loupedeck Live pakub kiirust, täpsust ja autoriteeti piiramatu visiooniga sisuloojatele ja otsestriimijatele.

Õmblusteta

Liikuge oma tööriistade ja rakenduste vahel kiiresti ja viivitamata

Kohandatav

Looge ja voogesitage oma teed lõputute kohandamisvõimalustega

Mitmekülgne

Loodud teie loovuse toetamiseks – stuudios, liikvel olles või kodus.

Võimsus luua oma peopesal

Sisu loomine ja otseülekanne pole kunagi varem olnud nii sujuv

Lõpetage hetkede kaotamine ja oma voolust mahajäämine. Loupedeck Live on siin, et teid toetada, hoida teid kaasas ja alati kontrolli all. Juurdepääs kohe kõigile oma tööriistadele, et saaksite keskenduda oma loovusele ja voo suurendamisele.

Täiendage oma jõudlust

Viige oma loominguline ja voogesituse töövoog täiesti uuele tasemele

Muutke oma töövoogu sujuvamaks

Tööruumid

Koheseks ja lihtsaks juurdepääsuks rühmitage oma tööriistad, funktsioonid, rakendused, makrod ja muu spetsiaalsetesse tööruumidesse.

Natiivne ühilduvus

Sügavad integratsioonid

Kogege mitmesuguseid sügavaid integratsioone juhtiva tarkvaraga, nagu Photoshop, Premiere Pro, Twitch, Streamlabs OBS ja OBS Studio, ning avage eksklusiivsed ajasäästlikud funktsioonid.

Näeb ja tunneb end hästi

Ehitatud kestma

Loupedeck Live'i kompaktsed esmaklassilised ehitusfunktsioonid, haptilised analoogkettad, kohandatavad nupud, LED-taustvalgustus ja palju muud – pakuvad järjepidevat ja usaldusväärset tuge sisu loomisel ja voogedastamisel.

Sa oled alati kontrolli all

Dünaamiline liides

Looge sujuvalt erinevate tarkvarade vahel ning vahetage tööriistu ja funktsioone ühest järjepidevast kasutajaliidesest.

Looge ja voogesitage ilma piiranguteta

Töötab teie tarkvaraga

Looge ja voogesitage mis tahes soovitud tarkvara abil, luues kohandatud profiile, laiendades täielikult teie konsooli ühilduvust.

Tehke muudatusi, mida tunnete

Puutetundlikud juhtnupud

Rakendage funktsioone puutetundliku nupu kiire puudutusega ja tehke lennult täpseid muudatusi ja seadistusi. Kõik juhtnupud on taustvalgustusega, mis sobivad ideaalselt vähese valgustusega keskkondadesse.

Heli reguleerimine on kiire ja lihtne

Täpne helijuhtimine

Reguleerige oma voo helikanalite helitugevust ja mikrofoni taset ilma pilku mängult eemaldamata.

Tugevdage oma sisu ja voogesituse töövoogu

Intuitiivne. Sujuv. Lõputult kohandatav.

Tehke otseülekanne mõne sekundiga, vahetage vaevata stseene ja allikaid, reguleerige oma helikanaleid käigu pealt ja palju muud. Loupedeck Live võimaldab teil kohandada kõike vastavalt oma vajadustele, võimaldades teil piiranguteta luua ja voogesitada. Saate isegi jadasid automatiseerida, kasutades toiminguid, makrosid ja viivitusi ühest intuitiivsest liidesest.

 

Esimesed pildid on illsutratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Väga Hea! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 269 EUR.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет