Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Lumunu Hygiene Engel - Puhastusklistiir! UUS!

MEGA! Lumunu Hygiene Engel - Puhastusklistiir! UUS!

ID товара: 162634760 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 8.60 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 16.09.2021 21:00:00
Окончание: Чт 23.09.2021 21:04:24
Просмотров: 111
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
55328 oбратная связь    481 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.4%положительный отзыв
э-магазин продавца

Oluline panus naiste suguhügieeni: intiimpiirkonna korrapärase puhastamisega saab vältida ebameeldivaid lõhnu, mis on põhjustatud sekretsioonide või bakterite ladestumisest. See säästab teie inetuid hetki ja tagab meeldivalt puhta ja värske tunde isegi menstruatsiooni ajal. Tupeseenega saate hõlpsasti muidu raskesse ja tülikasse piirkonda, et seda täiesti vaevata puhastada.

Tõhus ja põhjalik soolepuhastus: anaalseksi ettevalmistamisel säästab intiimne dušš piinlikke ja ebameeldivaid kogemusi seksimängu ajal. Saate naudingule täielikult järele anda, raisamata mõtet võimalikule äpardusele. Lisaks saate vältida pärasooles kahjulike bakterite teket, mis võivad tekkida anaalsekskorra või seksimänguasjade kasutamise tõttu.

Usaldusväärne ja õrn puhastus: kokku 9 klistiiri ava vabastavad vee ühtlaselt ja tagavad seega eriti hügieeniliselt puhta tulemuse. Olemasoleva 310 ml pumba mahuga on intiimne dušš üks suuremaid omataolisi esindajaid ning pakub ka nauditava mänguasjana suurepäraselt täidetava tunde jaoks.

Ergonoomiline disain: nii päraku- kui ka tupeseene kinnitusdetailid ja pumbakuul on loodud ideaalselt käes istuma ning neid on eriti lihtne ja mugav paigaldada. See mitte ainult ei muuda rakendust palju mugavamaks, vaid annab ka oluliselt esteetilisema vaate kui võrreldavate intiimsete duššidega.

Tooteandmed ja tarvikud: maht: 310 ml; düüside arv: 9 (üks ülaosa, kaheksa kinnituse külgedel); kogupikkus: 26 cm; kinnituse pikkus: 14 cm; kaal 173 g; materjal: PVC; kvaliteetne intiimdušš jõuab teieni, sealhulgas veepõhine määrdeaine (5 ml) ja elegantne pakend koos kasutusjuhendiga.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 
 
Seisukord: UUS! Avamata! 
 

Poe hind: 33 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет