Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Marrakesch - Idamaine Metalllatern! UUS!

MEGA! Marrakesch - Idamaine Metalllatern! UUS!

ID товара: 158154585 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 5.40 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 17.06.2021 21:00:00
Окончание: Чт 24.06.2021 21:00:00
Просмотров: 77
Последний претендент: lehva
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 45941
/ э-магазин продавца

Idamaine metalllatern, väljast must, seest vaskvärv. 100% käsitööna ja õiglaselt kaubeldud Indias. Sillerdav disain püüab küünlavalgust kinni ja peegeldab seda ilusa efekti saavutamiseks. Perforatsioonid loovad teie toas idamaised varimängud. Siseruumides elutoas aknalaua kaunistusena, õues aiakaunistusena või pulmade kaunistamiseks, suvise peo kaunistamiseks oma kodu või toa söögilaual.

Kuju on idamaine ja kaasaegne, perforatsioon on Maroko indiaani, sobib ideaalselt India loominguliste kaunistuste ideede kodukaunistuseks. Rippuv või seisev teevalgustihoidja kui kaasaegne kujunduselement, põrandalatern romantiliseks kaasaegseks valgustuseks väljaspool aeda, rõdul või terrassil, riputades laterna jõulude ajal jõulukaunistuse või jõuluvalgustusena või India kingitusena naistele või meestele .

Suurus ilma rõngata: 36 cm kõrge ja 20 cm lai. Materjal: metall. Värv: väljast must ja seest vaskvärv. Selle India laterna saab altpoolt avada, et sinna küünalt või teevalgust sisestada.

Autentne idamaine käsitöö. Ehtne käsitöö, mitte masstoodang. Kaubamärk: Marrakesch Orient & Mediterran Interior.

 

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!
 
Seisukord: Uus, poenäidis! Leidub kriime! Viledused! Väike mõlk! 
 

Poe hind: 35 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет