Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! MAX GREEN 16A 11kW Type2 elektriauto laadimiskaabel!

MEGA! MAX GREEN 16A 11kW Type2 elektriauto laadimiskaabel!

ID товара: 182476792 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 49.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 05.10.2022 21:00:00
Окончание: Ср 12.10.2022 21:03:01
Просмотров: 80
Последний претендент: vimberg
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
92724 oбратная связь    2475 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

MAX GREEN 16A 11kW Type2 elektriauto laadimiskaabel

Pikus: 10m

1

  • Kaasaskantav ja mugav: see laadimiskaabel on 16 jalga pikem, nii et elektriautot saab mugavalt garaažist laadida. Samuti saate selle mugavalt seinale riputada ja säästa ruumi. Kui olete liikvel, pole laadimine samuti probleem. Otsige üles sobiv avalik laadimisjaam, võtke EV laadimiskaabel pakiruumist välja ning laadige auto lihtsalt ja mugavalt.
  • [Ühildub] Laadimiskaabel ühildub 16A avalike ja eralaadimisjaamadega. Ühildub 2. tüüpi (IEC 62196-2) elektrisõidukite ja 2. tüüpi hübriidsõidukitega.
  • [Ohutuskonstruktsioon] Tüüp 2 kuni tüüp 2, kolm faasi, max. 32A, kohaldatakse ELis. CE- ja TUV-sertifikaat EV laadimiskaabel suudab laadida kuni 11 kW.
  • Kaasaskantav ja hõlpsasti kasutatav: veenduge, et teie elektrisõiduki või hübriidi laadimisliides vastab standardile tüüp 2 / IEC 62196-2. Ühendage kaabli isane ots laadimisjaama või teise tüüpi 2 väljundpistikuga. Sisestage emane ots oma sõiduki laadimisliidesesse.

1

1

3

4

Parkige laadimispunkti ja lülitage auto välja. Võtke Max Green ev laadimiskaabel välja. Ühendage 2. tüüpi pistiku ots laadimispunktiga. Veenduge, et pistik oleks täielikult lukustatud ja kinnitatud.

Ühendage Type 2/IEC 62196-2 emane ots elektrisõiduki laadimispunktiga. Veenduge, et pistik oleks täielikult lukustatud ja kinnitatud.

Lukustage elektriauto ja jätkake laadimist. (Kui teie auto seda toetab, lukustage laadimiskaabel)

Kui laadimine on lõppenud, eemaldage esmalt auto laadimispistik ja seejärel pistik laadimispunktist. Ja puhastage EV laadimiskaabel.

1 T2 3 1

Vastake standardile IEC 62196-2

EV laadimiskaabel sobib tüüp 2 (IEC 62196-2) standardiga elektrisõidukitele ja hübriidautodele. Kui te pole kindel, kas teie auto vastab Type 2 standardile, vaadake fotot.

Pikk tööiga

EV laadimiskaabli pistik, mille kasutusiga on üle 10000 korra. Sisestamisjõud (mittelukustuva olek) <100N

 

Kvaliteetne kaabel

Meie kaablid on valmistatud TPU-st. Seda kaablit on mugav puudutada, see on parema kulumiskindlusega ja talub kõrgeid temperatuure.

Lihtne kasutada pistik

Ergonoomiline disain, käeshoitav käepide. Mugav käepide, lihtne ühendada ja lahti ühendada Kummist katted, mis on kinnitatud peakaabli mõlemasse otsa, et te neid ei kaotaks, ning kummikatted võivad takistada väikeste kivide või võõrkehade läbitungimist.

 

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis piltidel on!

Seisukord: UUEVÄÄRNE! Täiesti töökorras! 

Poe hind:~ 264.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет