Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! MAXNELL Laste mängumatt, 150x100 cm, UUS!

MEGA! MAXNELL Laste mängumatt, 150x100 cm, UUS!

ID товара: 188194876 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 15.35 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 17.01.2023 21:00:00
Окончание: Вт 31.01.2023 21:03:45
Просмотров: 121
Последний претендент: Giena
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
109938 oбратная связь    3086 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
 • Öko-Tex 100 sertifikaat – kuna meie kootud mängumatt on tänavate Öko-Tex 100 sertifikaadiga, on seda testitud kahjulike ainete suhtes ja see on teie väikestele avastajatele täiesti kahjutu. Täiesti muretu lõbu jaoks!
 • Siledad põrandad ja puhastus: meie vaip sobib põrandakütteks ja laia valiku põrandakatete jaoks. Kas laminaat, parkett, vinüül, plaadid. Mitte midagi külma põhjaga! Puhastamine käsitsi või õrna villase programmiga
 • Piiramatu lõbu – värvilised ja erinevad motiivid meie 150 x 100 x 0,5 cm mängumatil pakuvad alati vahelduvaid mänguelamusi. 4,8 cm laiune tee pakub puhast lõbu liiklusreeglite mänguliseks harjutamiseks
 • Libisemiskindel ja turvaline – meie mängumatt lastele ei paku mitte ainult suurimat lõbu, vaid ka libisemiskindlat pinda, mis tagab parima kaitse lastetoas. Nii saavad teie väikesed pätid ka ilusti mängutoast läbi joosta, ilma libisemata
 • Unikaalse disainiga – Meie lastevaip eristub teistest automattidest tänu oma uuele ja eksklusiivsele disainile. Laske oma lastel oma mänguautode või nukkudega automängumati värvilistel tänavatel lennata!

  Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel, esimesed pildid on illustratiivsed!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~38,99 EUR


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет