Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Meeste nutikell Mingtawn C18! UUS!

MEGA! Meeste nutikell Mingtawn C18! UUS!

ID товара: 181671253 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 32.75 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 20.09.2022 21:15:00
Окончание: Вт 27.09.2022 21:30:58
Просмотров: 124
Последний претендент: suvelaps
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
93071 oбратная связь    2491 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

【Hoidke oma tervist 24-tunnise tervisekontrolli abil】 Sisseehitatud optiline andur jälgib automaatselt teie pulssi reaalajas ning kuvab päeva maksimaalse ja minimaalse pulsiandmed. Samuti saate oma vererõhku käsitsi tuvastada. Nutikas käekell jälgib automaatselt teie und, see kontrollib teie unekvaliteeti vastavalt kellaaegadele, sügavale unele ja kogu uneajale.
Mitu spordirežiimi: spordikellal on 8 spordirežiimi nagu jooksmine, rattasõit, korvpall, ujumine, sulgpall, hüppamine ja jalgpall. Saate visuaalselt lugeda treeninguandmeid, kalorikulu ja muid andmeid. IP68 veekindla tehnoloogiaga ei kahjusta see teie kella isegi siis, kui kannate oma treeningkella. (Märkus: ärge kasutage kuumas vees)
Nutikad märguanded randmel: lae alla äpp “DaFit”, ühenda nutikell telefoniga ja leia nutikas kaaslane, kes tuletab meelde saabuvaid kõnesid/sõnumeid. Saate isegi lugeda sõnumite üksikasju ja keelduda sissetulevatest kõnedest. Ärge jätke midagi olulist kahe silma vahele.
【Kasulik tööriist igapäevaseks kasutamiseks】 See nutikell ühildub operatsioonisüsteemiga Android 6.0/iOS 9.0 või uuemaga, sealhulgas kasulikud funktsioonid, sammulugeja, stopper, äratuskell, taimer, ilmateave, muusika/kaamera juhtimine, isikupärastatud kell, mitu keelt, kohtumised teie igapäevased vajadused.

Materjal - plastik/metall/silikoon

Värv - must

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord: UUS! 

Poe hind:~ 85 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет