Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Menborn - välisseirekaamera 2K! Uueväärne!

MEGA! Menborn - välisseirekaamera 2K! Uueväärne!

ID товара: 212739117 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 10.01 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вс 19.05.2024 21:30:00
Окончание: Вс 26.05.2024 21:30:00
Просмотров: 82
Последний претендент: vw13
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
211385 oбратная связь    5680 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (S)
Omniva (M)
DPD Pickup автомат/торговые точки (M)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.

Eestikeelne juhend puudub.

 

Seisukord: Uueväärne! sees korpuses midagi koliseb! 

Poe hind:  60 €

 

  • 💡【4MP HD-pilt ja Starlight Color Night Vision】2K 4MP Full HD välisseirekaamera pakub kristallselgeid videoid ja salvestusi, nii et näete üliselgeid detaile nii päeval kui öösel. Kaamera toetab Starlighti värvi öönägemist, täisvärvilist, nutikat ja infrapuna öist nägemist. Nii hämaras tähevalguses kui täielikus pimeduses saab 10 meetri raadiuses olevaid objekte selgelt jälgida, et pakkuda teile parimat öise nägemise kogemust.
  • 💡【355° panoraam, 100° kaldenurk ja IP65 veekindel】Meeste väliskaamera seire on loodud pöörlema ​​100 kraadi vertikaalselt ja 355 kraadi horisontaalselt. Saate valvekaamerat kaugjuhtida, et jälgida seda kõikjal ilma pimealadeta. Välis-IP kaamera on varustatud IP65 ilmastikukindla korpusega, mis suudab täielikult takistada tolmu ja pritsmete sissepääsu ning sobib iga halva ilmaga.
  • 💡【Mitme kasutajaga jagamine ja töötab koos Alexaga】See välitingimustes töötav WiFi-seirekaamera toetab video vaatamist kuni 20 kasutajal korraga. Turvakaamerat saate jagada oma pere ja sõpradega. Ühildub Alexa ja Google Assistantiga, et vabastada teie käed. Seda kaamerat ja rakendust on lihtne seadistada ja need toetavad ainult 2,4 GHz WiFi-d.
  • 💡【Video privaatsuse garantii ja kvaliteetne teenus】Välisvalvekaamerad toetavad pilvesalvestust ja sisseehitatud TF-kaarti. Videod ja kontod krüpteeritakse ainulaadse krüpteerimistehnoloogia abil, et salvestada videoid TF-kaardile (ei kuulu komplekti) või pilve ning TF-kaardil olevatele videofailidele pääseb juurde ainult teie enda kontol.
  •  

NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Различные мошенничества - обычное дело! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет