Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Mitmetööriistaga saelehtede komplekt UUS!

MEGA! Mitmetööriistaga saelehtede komplekt UUS!

ID товара: 195015904 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 27.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 29.05.2023 21:00:00
Окончание: Ср 07.06.2023 21:00:00
Просмотров: 83
Последний претендент: indrekermann
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
143140 oбратная связь    4024 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.8%положительный отзыв
э-магазин продавца
 • Kaubamärk Meff-Mluk
  Värvus Must, hõbedane, kuldne
  Stiil klassika
  Ühilduv materjal Metall
  Tükkide arv 131
 •  
 • Selle üksuse kohta
  【Kõrge kvaliteet】 Need võnkuvad lõiketerad on valmistatud kvaliteetsest paksust kõrge süsinikusisaldusega ja roostevabast terasest materjalist, millel on kõrge tugevus ja kulumiskindlus, paksud metallid ja kvaliteetsed tootmistehnikad ning pikk kasutusiga.
  Tõhus multifunktsionaalne tööriist: selle multitööriista lisaseadmega saab saagida ja eraldada ning teha tööd, mis muidu oli võimalik vaid käsitsi, palju tõhusamalt ja väiksema vaevaga.
  Spetsiaalne disain täppislõigeteks: kahel küljel sisseehitatud pikkusemärgistus, üks külg on tolline ja teine külg on millimeeter. Veenduge, et saate töötamise ajal hõlpsalt ja kiiresti täpseid lõikeid saavutada. 2 tüüpi spetsiaalselt disainitud täppissaelehtedel on pikem laineline hammas, mis on spetsiaalselt loodud kiiremaks ja puhtamaks puidu ja plasti lõikamiseks.
  Lai kasutusala: need võnkuvad lõiketerad on universaalsed, mis sobivad enamiku võnkuvate multifunktsionaalsete tööriistade jaoks, nagu elektrilised nurklihvijad. Neid saab sageli kasutada puidu, plasti, metalli nurkade lõikamiseks, saagimiseks, lõikamiseks, kraapimiseks, vormimiseks ja poleerimiseks, lihvimiseks jne. Üks komplekt vastab kõigile teie lõikamisele ja saagimistööde nõuetele.
  Ühildub enamiku ostsilleerivate mutitoolidega: Fein Multimaster, Ryobi, Milwaukee, Black & Decker, Chicago, Craftsman, Dremel, Dewalt, Makita, Bosch jne. Mitterakendatav Bosch/Makita/Fein Starlock.
 •  
 •  
 • Seisukord: UUS!
 • Poe hind:  60 EUR!
 • Ladu info: V

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет