Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! MODFANS MSR008 lugemisprillid komplekt 3tk +2.00! UUS!

MEGA! MODFANS MSR008 lugemisprillid komplekt 3tk +2.00! UUS!

ID товара: 181282715 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 11.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 13.09.2022 21:15:00
Окончание: Вт 27.09.2022 21:18:55
Просмотров: 70
Последний претендент: AnduP
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
91622 oбратная связь    2431 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

MODFANS MSR008 lugemisprillid komplekt

Müügil on 3tk!

Dpt: +2.00

  • Toote suurus: Objektiivi laius: (48 mm), raami laius: 134 mm. Objektiivi kõrgus: 35 mm. Sild (DBL): 17 mm. Vibu pikkus: 134 mm. Raami materjal: plastik. Vedruhinged: jah.
  • Kerge ja vastupidav: kerge raam ja plastist läätsed koos painduvate vedruga hingeklambritega tagavad mugava istuvuse ilma ebamugava surveta ja selge nägemise. Need töötavad väga hästi, kui te ei saa lugeda ajalehtedelt jms peenes kirjas. Iga lugemisprill on kvaliteedi tagamiseks hoolikalt valitud.
  • Tänu praktilisele komplektile saad hoiustada lugemisprille erinevates kohtades, nii et sul on alati paar käepärast. Need on ka suurepärane kingitus teie vanematele ja eakatele.
  • Kvaliteetne klassikaline raam: klassikaline raam sobib nii meestele kui naistele, hõlmates samas suurt vaatevälja. Lõbusa ja värvika lugejakujundusega värske ilme saamiseks.
  • Ümbris ja rätik kaasas

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 54 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет